League of Legends

GBM, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Riot Games

Son olarak Galatasaray Espor forması giyen orta koridor GBM, takımıyla olan sözleşmesinin sona erdiğini ve gelecek tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Şampiyon havuzu ve oyun bilgisi konusunda ligimizin en iyilerinden biri olan GBM son 2 yılını VFŞL’de geçirdi. Ligimizde ilk olarak Bahçeşehir SuperMassive forması giyen Koreli geçtiğimiz Kış Mevsimi’nde Royal Youth, Yaz Mevsimin’de ise Galatasaray Espor forması giydi. GBM, Twitter üstünden yaptığı açıklamada Galatasaray Espor ile olan sözleşmesinin sona erdiğini ve gelecek tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Kariyerine LCK’de başlayan orta koridor ilk olarak CJ Entus Frost forması giydi. Burada Madlife ve Shy gibi isimlerle birlikte oynayan isim 2 mevsimin ardından takımdan ayrıldı ve Jin Air Green Wings ile anlaştı. Tecrübeli oyuncu burada Pilot, Cpt. Jack ve Chaser gibi isimlerin takım aradaşıydı. Kore defterini kapatan GBM soluğu Kuzey Amerika’da aldı ve NRG Esports’a transfer oldu. Ardından kısa bir süre Vitality forması giyen Koreli, yeniden Amerika’ya döndü ve eUnited’a transfer oldu.

GBM’in bir sonraki durağı VFŞL oldu. Snowflower’la birlikte Bahçeşehir SuperMassive’e gelen oyuncu ilk iki mevsiminde harika performanslar sergiledi ancak uluslararası arenada bir hayli sönük kaldı. Sezonun bitmesiyle Royal Youth’a transfer oldu ve yarı final gördü. Geçtiğimiz mevsim ise Galatasaray forması giyen GBM yine yarı finalden ileriye gidemedi.

Bakalım Koreli orta koridor VFŞL’de kalacak mı?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.