League of Legends League of Legends Haberleri

Gilius, Beşiktaş’a transfer oldu

Avrupa’nın tanınan ormancılarından Gilius, gelecek sene Beşiktaş forması giyecek.

En son Team Vitality formasıyla gördüğümüz Gilius, takımla Bahar Mevsimi 4.’lüğü ve Yaz Mevsimi 2.’liği gibi başarılar elde etti. Yaz Mevsimi’nde takıma Kikis’in katılmasyıla pek forma şansı bulamayan oyuncu, playofflar ve Worlds’de oynamadı. Geçtiğimiz günlerde LEC’ten bir teklif almadığını ve yayın yaparak kendini kanıtlamak istediğini belirten oyuncu, attığı bu tweetin üstüne ülkemizden bazı teklifler aldı. Daha önce de belirttiğimz gibi Galatasaray, 1907 Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın ilgilendiği oyuncu tercihini Beşiktaş’tan yana kullandı. Kariyerinde birçok takım gezen isim ilk mevsiminde yabancı oyuncu olarak sayılacak. Gilius sonraki mevsim takımda kaldığı takdirde yerli oyuncu olarak sayılabilecek. Bu da bir sonraki mevsim Beşiktaş için çok önemli bir haber. Kısıtlı yerli ormancı kontenjanından bu şekilde yararlanmak isteyen takımın Yaz Mevsimi’ne daha da iddialı bir kadro kurabilecek şansı olacak.

Beşiktaş’ın nasıl bir kadro yapılanması izleyeceği gizliliğini koruyor. Takımın diğer pozisyonlar için anlaşmış olduğu herhangi bir isim henüz yok. İlerleyen günlerde kalan dört role kimlerin geleceğini göreceğiz.

1 Comment

  • mehmet 1 Aralık 2018

    Allah BJK li oyunculara ve yöneticilere sabır versin.VIT den adamı son mevsim bildiğin kovdular.Tüm takımla arası bozuktu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir