League of Legends League of Legends Haberleri

GodBro, Crew e-Sports Club’a transfer oldu

Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde 2017 Kış Mevsimi’ne iddialı bir kadro kurarak şampiyonluğun önemli adaylarından birisi haline gelen Crew e-Sports Club, orta koridor pozisyonuna GodBro’yu transfer etti. Takımdaki React ise Twitter üzerinden kendi isteği ile yedek konumuna geçtiğini açıkladı.

2016 Yaz Mevsimi’ndeki kadrosunu neredeyse tamamıyla değiştiren ve React’ın etrafına bir ekip kuran Crew, bu oyuncu yerine GodBro’yu transfer etti. Sezon başlangıcında üst koridoruna Elwind’i, ormana Mojito’yu, alt koridora ise Madness-Wandelbo’yu getirerek oldukça iyi bir kadro kuran takım, 2017 Kış Mevsimi’nde 1. hafta karşılaşmalarında GS ve GAL ile karşı karşıya gelmişti. İki seriden de 1’er puan almasına rağmen beklenilenin altında performans gösteren ekip, bir kez daha kadro değişikliğine gitti.

CRW’a yakın kaynaklardan aldığımız bilgiye göre React, takım içi huzursuzluğa neden olması yüzünden yedek konumuna çekildi. Takım arkadaşlarının performanslarına eleştiride bulunarak oyunculara zarar verdiği belirtilen React, geçtiğimiz yılın en çok gelişim gösteren orta koridor oyuncularındandı. CRW’un mevsim finallerine kalmasında Wickd ile en çok paya sahip olan React, ilk hafta karşılaşmalarında da bekleneni verememiş fakat takımının üç puan almasını sağlayamamıştı.

React’ın yerine transfer edilen GodBro ise ligimize hiç de yabancı olmayan bir oyuncu. Geçtiğimiz mevsim HWA’da oynayan GodBro, uzun bir süredir profesyonel sahnenin içinde bulunuyor. Tecrübeli isim, takımın 2. hafta mücadeleleri olan Dark Passage ve Team AURORA karşılaşmalarında Vadi’de olacak.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir