League of Legends

Golden Guardians beşlisi belli oldu

Golden Guardians

LCS temsilcisi Golden Guardians, Hauntzer, Closer, Goldenglue, FBI ve Keith’ten oluşan 2020 Bahar Mevsimi beşlisini duyurdu.

NBA organizasyonlarından Golden State Warriors’ın sahibi olduğu takım Golden Guardians gelecek mevsim için kadro yapısını fazla bozmadan devam etme kararı aldı. Üst koridor Hauntzer ve nişancı FBI’e kadroda tutan ekip akademi nişancısı Keith’in destek rolüne geçmesiyle oyuncuyu as takıma yükseltti. Cloud9 orta koridoru Goldenglue’yu transfer eden GGS, ligimizin en iyi oyuncularından ormancı Closer ile anlaşma sağlayarak 2020 Bahar Mevsimi beşlisini tamamladı.

GGS ilk kurulduğu mevsimde lige iyi bir başlangıç yapamadı. Lourlo, Contractz, Hai, Deftly, Matt beşlisiyle çıktığı 18 maçta sadece 4 galibiyet alabildi ve 14 mağlubiyet gördü. Yaz Mevsimi’nde de kötü bir performans sergileyen ekip bu yılın başında Froggen ve Hauntzer’ı transfer ederek iddialı bir kadro kurmak istedi. Hauntzer, Contractz, Froggen, Deftly, Olleh beşlisi oynadıkları ilk mevsimde play-off’lara kaldı ancak ilk turda elendi.

Geçtiğimiz mevsim aynı beşliyle mücadele eden Golden Guardians, OPL’den FBI’ı transfer ederek ligin bir kısmını Okyanusyalı nişancıyla geçirdi. 2020 için iddiasını sürdürmek isteyen organizasyon VFŞL MVP’si Closer’ı transfer ederek önemli bir adım attı. Kadro yapısını bozmayan takım orta koridor Froggen ile yolları ayırdı ve Goldenglue ile anlaşma sağladı. Akademi nişancısı Keith’in desteğe geçmesiyle kadro tamamlanmış oldu.

2020 Bahar Mevsimi Golden Guardians kadrosu: Hauntzer, Closer, Goldenglue, FBI, Keith. Bakalım takım nasıl bir performans sergileyecek?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.