League of Legends League of Legends Haberleri

Golden Guardians, geçtiğimiz hafta ikide iki yaptı

Temsilcilerimizden Closer’ın takımı Golden Guardians, geçtiğimiz hafta oynadığı iki maçı da kazanarak galibiyet serisini üçe çıkardı.

Sezon başında yeniden yapılanmaya giden Golden Guardians, kadroda köklü değişiklikler yaptı. Bunlardan en önemlisi Royal Youth forması giyen Türk ormancı Closer oldu. Closer’lı beşlisiyle mevsime iyi bir giriş yapamayan ekip performansını zamanla geliştirmeye başladı. Vadi’nin dışında iyi anlaştıklarını sosyal medyadan takip edebiliyoruz. Bu uyum yavaş yavaş Vadi’ye de yansıyor gibi. Geçtiğimiz hafta CLG ve Dignitas’ı mağlup eden GG, ilk kez ikide iki yaparak sağlam performanslar sergiledi.

Haftanın ilk maçında rakip ligin son sırasında yer alan CLG’ydi. Crown transferiyle lige kötü bir başlangıç yapan Counter Logic Gaming, oynadığı çoğu maçta rakiplerine karşı varlık gösterememişti. Bu sefer ise biraz daha istekli bir CLG izledik. Golden Guardians orta koridorda Crown’ı oyundan düşürse de haritanın diğer taraflarında objektifleri alan ekip fena oynamadı. Tabii buna rağmen GG tarafından alınan bir Baron kararı maçın sonucunu belirledi.

İkinci maçta rakip Dignitas oldu. DIG, takım olarak sezona iyi başladı ancak çaylak nişancı Johnsun’ın performansı bir hayli önemli oldu. Bu sefer sert kayaya çarptılar. Closer’ın erken oyundaki aktifliği ve rakip ormandaki oyunları takımını bir hayli öne geçirdi. İlk haftaya kıyasla çok daha iyi bir takım olmayı başaran Golden Guardians, sinerjiyi kaybetmeyerek rahat bir galibiyet aldı.

GG’nin gelecek haftaki rakipleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir