League of Legends League of Legends Haberleri

GorillA, Sandbox Gaming’e transfer oldu

Son olarak LEC ekiplerinden Misfits Gaming’in formasını giyen destek GorillA, gelecek sezon için Sandbox Gaming ile anlaşma sağladı.

Uzun bir süre PraY ile birlikte oynayan destek geçtiğimiz yıl Kore’den ayrılıp Avrupa temsilcisi Misfits Gaming ile anlaşma sağlamıştı. Hans Sana ile fena olmayan performanslar sergileyen oyuncu takım içi iletişim sorunları nedeniyle başarısız bir sezon geçirdi. Bu bir yılın ardından LCK’e dönme kararı alan GorillA, SANDBOX Gaming ile anlaşma sağladı. Sandbox Gaming’in nişancısı Galakticos ve Dark Passage formaları giyen Route.

Kariyerinde birçok başarı elde eden GorillA ismini ilk kez KOO Tigers ile duyurdu. PraY ile ilk kez burada beraber oynayan destek geçtiğimiz yıla kadar deneyimli nişancıdan ayrılmadı. İkili hep aynı takımlarda oynadı ve dünyanın en iyi alt koridorları arasında gösterildi. Bir kez Worlds Finali gören GorillA bir kez Worlds Yarı Finali, bir MSI Finali ve LCK şampiyonlukları yaşadı.

Geçtiğimiz yıl Misfits Gaming ile anlaşan oyuncu kabus gibi bir sezonu arkasında bıraktı. Buraya gelene kadar sürekli olarak iyi performanslar sergileyip başarılar elde eden isim takım içi sorunlar nedeniyle LEC’de play-off’lara bile çıkamadı. Sezonun sona ermesiyle takımdan ayrılan GorillA, bugün yapılan açıklamaya göre SANDBOX Gaming ile anlaştı. Sandbox Gaming’in kadrosunda Galakticos ve Dark Passage’dan tanıdığımız Route ve yine DP’den tanıdığımız Fate bulunuyor.

Bakalım Koreli destek eski formuna dönebilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir