League of Legends League of Legends Haberleri

Grig, Dignitas’a transfer oldu

Geçtiğimiz mevsime kadar TSM forması giyen Kuzey Amerikalı ormancı Grig, Dignitas ile anlaşmaya vardı.

Echo Fox’ta gösterdiği başarılı performansın ardından TSM’in radarına giren Grig, Kuzey Amerika’nın en iyi ormancıları arasında gösterildi. Tekli derecelide de en tepelerde yer alan isim iki yıl boyunca TSM forması giydi. Geçtiğimiz sezon ormancı konusunda önemli sıkıntılar yaşayan ekip bu pozisyonda bazı değişiklikler yapmaya karar verdi. Dardoch’ı transfer eden ekipten en az bir ormancının ayrılması bekleniyordu. Bugün yapılan açıklamaya göre Grig, Dignitas’a transfer oldu.

Profesyonel oyunculuk kariyerine 2014 yılında başlayan oyuncu amatör takımlarda forma giydikten sonra ilk LCS tecrübesini 2016 yılında Echo Fox ile yaşadı. Ardından yeniden NA CS hedefi olan ekiplerde forma giyen Grig, EF’in alt takımı Delta Fox’tan ayrılarak TSM’e transfer oldu. 2017 yılında takıma katılan ormancı geçtiğimiz mevsime kadar kadroda yer aldı.

Hem akademi hem de as kadroda forma giyen oyuncu bu süreçte bir kez LCS Akademi Ligi şampiyonu oldu. As kadroda ise fark yaratan bir Grig izlemedik. Oyuncunu en büyük başarısı LCS üçüncüsü olup Bölge Finalleri’nde ikinci gelmek oldu. Amerikalı ormancı kariyeri boyunca herhangi bir uluslararası turnuvaya katılamadı.

Huni’yi yükle bir kontratla takımda tutan Dignitas, alt koridor için Johnsun ve aphromoo’yu transfer etmişti. Ormancısını da bulan ekibin sadece orta koridor pozisyonu eksik kaldı. Dedikodulara göre DIG, orta koridora Froggen’ı transfer edebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir