League of Legends League of Legends Haberleri

GS son hafta üst koridorda Crimson, ormanda Broken Blade ile oynayacak

Başarılı oyuncusu Broken Blade’i ormana çeken Galatasaray Esports, son hafta maçları için üst koridorda Crimson’a şans verecek.

Aldığımız duyumlar neticesinde, Galatasaray Esports’un orman oyuncusu bulamadığından dolayı son hafta mücadelelerine bu pozisyonda Broken Blade ile çıkacağı bilgisini paylaşmıştık. Bu kararın ardından üst koridorda Frox’a şans vermek isteyen Galatasaray, oyuncunun eğitim kaynaklı sorunları nedeniyle gelen teklifi reddetmesi sonrası, arayışlarını sıklaştırmıştı. Bugün itibariyle ise takımın beşinci ismi olarak Mert “Crimson” Koçak’ın transfer edildiği bilgisini aldık. Daha önce ANT, HWA ve BPI’da forma giyen 22 yaşındaki tecrübeli oyuncunun, ligin son haftasında zor durumdaki GS’ye neler katacağını hep birlikte izleyip göreceğiz.

Takıma geçtiğimiz hafta mental koç olarak katılan Zenith ile ormancı Decagon Moon’un, Kanani ile aralarında geçen bir tartışmadan dolayı süreli bir ceza alması sonrası zor duruma düşen Galatasaray Esports, yerli ormancı eksikliği yaşanan ülkemizde, bu problemi Broken Blade’in rolünü değiştirerek çözmeye çalıştı. Ancak ardından üst koridora getirmeyi düşündükleri Frox’un transferi de gerçekleşmeyince, ligde kalma mücadelesi veren GS, yukarıda oluşan boşluğu veteran oyuncu Crimson’ı takıma katarak çözme yoluna gitti.

Ligde kalması çok zor hale gelen Galatasaray’ın, 2017 Yaz Mevsimi’nde mücadele edebilmesi için Dark Passage.BKM Express’in puan kaybetmesi gerekiyor. DP’nin puan almadığı senaryoda Galatasaray’ın SuperMassive ile berabere kalması ve Team AURORA’yı yenmesi gerekiyor. Pazar günü Aurora ile karşılaşacak olan GS, 2017 Kış Mevsimi’nin kapanış maçında Pazartesi akşamı SuperMassive ile kozlarını paylaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir