League of Legends League of Legends Haberleri

GS son hafta üst koridorda Frox, ormanda Broken Blade ile oynayacak

Ligde çok zor günler geçiren Galatasaray Esports, 2017 Kış Mevsimi 7. hafta mücadelelerinde üst koridorda Frox, ormanda ise Broken Blade ile oynayacak. 

Güncelleme – 13:20: Frox ile görüşme halinde olan Galatasaray Esports’un oyuncu ile anlaşamadığı, Frox’un eğitimi kaynaklı sebepler nedeniyle gelen teklifi reddettiği bilgisine ulaştık. Şu an için GS’nin ormanda kim ile oynayacağı belirsiz. Haberimizin orijinal hâli aşağıdadır.

6. hafta mücadelelerinde öncelikle Vadi’nin derbisinde 1907 Fenerbahçe Espor ile karşılaşan Galatasaray Esports bu maçta 1-1 berabere kalmış, Galakticos’a ise 2-0 yenilmişti. Sezon başlangıcından beri kadro istikrarını yakalama konusunda başarısız olan ekip, en büyük problemi orman pozisyonunda yaşamıştı. Kanani ile yollarını ayırdıktan sonra Nerroh’u transfer eden GS, ardından yabancı hakkını destek pozisyonda kullanmak için Nerroh’u takımdan göndermiş, desteğe Noxiak’ı getirdikten sonra orman için ise Adaniel ile anlaşmıştı. İstediği sonuçları yine alamayan takım, Adaniel ardından Decagon Moon ile oynamıştı. Decagon Moon’un ceza almasından ötürü yine ormanda problem yaşanırken, takım acil çözüm olarak farklı bir yöntem uygulayacak gibi gözüküyor.

Aldığımız duyumlara göre Galatasaray Esports, orman oyuncusu bulamadığından dolayı son hafta mücadelelerine bu pozisyonda Broken Blade ile mücadele edecek. Üst koridora ise uzun zamandır profesyonel maçlara çıkmayan Frox’u getiren takımın nasıl bir performans sergileyeceği merakla bekleniyor.

Galatasaray’ın ligde kalma umutları ise pamuk ipliğine bağlı. Takımın 6. haftada sadece 1 puan almış olması durumu daha da zorlaştırırken, ekibin 2017 Yaz Mevsimi’nde mücadele edebilmesi için Dark Passage.BKM Express’in puan kaybetmesi gerekiyor. DP’nin puan almadığı senaryoda Galatasaray’ın SuperMassive ile berabere kalması ve Team AURORA’yı yenmesi gerekiyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir