League of Legends

Güncellenen Ezreal duyuruldu

Görsel olarak büyük ölçüde değişen ve W yeteneği güncellenen Ezreal’in yeni hali duyuruldu. 

2010 yılında League of Legends’a katılan şampiyonlardan olan Ez, uzun bir süredir hiçbir değişikliğe uğramamıştı. Şampiyonun yeteneklerindeki rakamlar zaman zaman değişse de yeteneklerinin özellikleri değişmemişti. AP de oynanabilen fakat W yeteneğinin yetersizliğinden ötürü artık hiç tercih edilmeyen şampiyonun yeni hali duyuruldu.

Görsel olarak daha dinamik bir hal alan şampiyonun yeteneklerinin grafikleri de değişti. Özellikle ultisi daha belirgin olan şampiyondaki en büyük değişiklik ise W yeteneğine getirildi.

Özüt Akışı’nın şu anki hali rakiplere çarptığında büyü hasarı veriyor, takımımızdaki şampiyonların ise saldırı hızını arttırıyor. Yayınlanan güncellemeye göre W yeteneği artık diğer yeteneklerin hasarını arttıracak gibi gözüküyor. Ayrıca yeteneğin sadece şampiyonlara hasar veriyor oluşu da Ezreal’in doğrudan büyük bir iyileştirme aldığını gösteriyor.

W yeteneğinin nasıl bir mekaniğe sahip olduğu henüz bilinmiyor. Uzun bir süredir Arakçı rünü ile oynanan şampiyonun farklı bir şekilde oynanma ihtimali düşük gözüküyor. Fakat W’nun yeni haliyle artık eskisi gibi AP olarak da şampiyonun oynanabilir bir hale gelmesi bekleniyor.

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.