League of Legends League of Legends Haberleri

Günün önemli maçında DP ile CRW berabere kaldı

2017 Yaz Mevsimi heyecanı tüm hızı ile devam ediyor. İlk hafta mücadelelerinin son gününde merakla beklenen karşılaşma DP-CRW serisi berabere bitti.

İlk gün BAUSuperMassive’i yenerek lige harika bir başlangıç yapan Oyunfor.Crew, bugün de hiç fena olmayan bir performans sergiledi. Serinin ilk maçında Dark Passage’da fazlasıyla kitle kontrolü olmasına rağmen Kog’Maw tercihinde bulunan CRW, tamamen oyun sonuna odaklı bir kompozisyon kurdu. Karma ve Shen gibi seçimlerle tamamen Kog’u korumaya odaklanan CRW’un ilk 20 dakika boyunca hiç savaşmaması gerekiyordu. Fakat CRW, harita görevlerinde kendisini çatışmaya girmeye mecbur hissetti ve bu yüzden DP’ye avantaj verdi. Ekip ise oldukça koordineli ve Zac’in taşıması ile oyunun büyük bi bölümünü kontrol etti. Baron alarak maça geri dönme şansı yakalayan CRW, ne yazık ki bu şansı kullanamadı ve Dark Passae, zor da olsa maçı kazanmayı başardı.

Serinin ikinci maçı ise çok daha net bir şekilde CRW’un kontrolüyle geçti. İlk maçtaki kararsızlıkları ve iletişim eksiklikleri göze çarpan DP’nin bu hataları ikinci maçta daha çok göze çarptı. İlk 15 dakika maçın kontrolü DP’deydi. CRW’un mavisindeki takım savaşı ise CRW’un geriye dönmesine neden oldu. DP ise Taliyah duvarını ofansif olarak kullanamazken, ekip Shen’in ayrık ittirmesine kararsızlığından ötürü cevap vermedi ve CRW bedava kuleler aldı. CRW ise kendi oyununa odaklandı ve sistematik bir şekilde maçı tamamladı.

Oyunfor.Crew’un ilk maçta özellikle kompozisyonundan ötürü mağlubiyet aldığını eklemek gerekiyor. Dark Passage ise seri boyunca birçok hata yaptı fakat agresifliği ve oyun yapma isteği ile geleceğe dair umut verdi.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir