League of Legends League of Legends Haberleri

Hades, 1907 Fenerbahçe Espor’dan ayrıldı

1907 Fenerbahçe Espor, sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamada Hades ile olan sözleşmenin feshedildiğini duyurdu.

Twitch üstünden yaptığı yayınlarla tanınan Hades, sempatik tavırlarıyla kısa sürede büyük bir kitleye ulaştı. Komik hareketleri ve bozuk Türkçesiyle izleyici çekmeyi başaran isim o dönemde sadece Yasuo oynuyordu. Ardından profesyonel oyuncu olmak istediğini duyuran Hades nişancı pozisyonunda antrenmanlara başladı. Bu yolda hedeflerine yavaş yavaş ulaştı ve son olarak 1907 Fenerbahçe Espor forması giydi. 1907 Fenerbahçe Espor, sezonun sona ermesiyle Hades’in sözleşmesinin feshedildiğini duyurdu.

İlk olarak Packa Pappas forması giyen isim takımıyla EU Masters Elemeleri’ne katıldı ancak KlikTech’e mağlup olarak turnuvadan elendi. Ardından Bursaspor Esports’a transfer olan nişancı Tolerant ile birlikte VFŞL’nin en geç alt koridorlarından biri oldu. Takımıyla ilk mevsiminde ligi 6. sırada bitiren genç oyuncu play-off’lara çeyrek finalde veda etti.

Bursa’nın ardından Türkinatör ile birlikte 1907 Fenerbahçe Espor’a transfer olan Hades burada Kirei ve Ruin gibi yıldızlarla oynadı. Fenerbahçe ile Kış Mevsimi şampiyonu olan oyuncu MSI tecrübesi yaşadı ancak turnuvada iyi bir performans gösteremedi. Geçtiğimiz mevsimin çoğunda destek pozisyonunda yer alan genç isim iyi bir mevsim geçirmedi. Takım oluşturulan taktiğin tutmamasının ardından play-off’lara çeyrek finalde veda etti. Sezonun son bulmasıyla Hades’in sözleşmesi feshedildi.

Gelecek mevsim Fenerbahçe’nin nasıl bir takım kuracağı merak konusu. Aynı şekilde Hades’in yeni takımı da merak ediliyor. Bakalım genç nişancının sıradaki durağı neresi olacak?

1 Comment

  • Timur 31 Ekim 2019

    Darısı Emre Aksoyun başına güzelim takımı bu ikili batırdı. En büyük suç Ali Koçun işi bilmeyenlere verip saldım bayıra Mevlam kayıra mantığıyla yönetirse olacağı bu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir