League of Legends League of Legends Haberleri

Hatchy, Misfits Premier’e transfer oldu

Bir dönem ülkemizde çalışmış olan Polonyalı koç Hatchy, gelecek sezon için LFL ekibi Misfits Premier ile anlaşma sağladı.

Ülkemizde iki farklı takımı çalıştıran Hatchy geçtiğimiz yıl memleketi Polonya’da çalıştı. Farklı ekiplerin koçluğunu yapan isim devils.one’dan ayrılarak serbest konuma geçti. Hatchy’nin yeniden ülkemize gelip gelmeyeceği merak edilirken deneyimli koçun transferi hakkında resmi açıklama bugün geldi. Misfits Gaming’in akademi takımı olan Misfits Premier, Polonyalı koç Hatchy ile anlaşmaya varıldığını duyurdu.

Kariyerinde birçok farklı takımda çalışan Polonyalı, ilk olarak ufak çaplı ekiplerde yer aldı. 2016 yılında SuperMassive ile anlaştı ve kariyerinin yükselişe geçtiği takım da SUP oldu. SuperMassive ile KMF’yi kazanan Hatchy, takımla birlikte MSI’a katılma hakkı elde etti ve kariyerinde ilk kez uluslararası bir turnuvaya katılım sağladı. Yaz Mevsimi’nde finale kadar çıkan SUP, kupayı alamadı.

SUP’tan ayrıldıktan sonra sırasıyla Team Kinguin, Millenium, Dark Passage, Illuminar Gaming ve devils.one ile çalışan koç sezonun sona ermesiyle boşa çıktı. Dark Passage döneminde de fena olmayan bir performans sergileyen ismin yeniden VFŞL’ye gelme ihtimali bulunuyordu ancak Polonyalı koç hakkını Fransa’dan yana kullandı. LFL’de mücadele eden Misfits Premier anlaşmayı duyuran taraf oldu.

MSF Premier daha önce EU Masters şampiyonluğu yaşamış bir ekip. Geçtiğimiz sezon turnuvaya katılım sağlayamayan takım yeni yılda hedefini yine en tepeye koymuş gibi gözüküyor. Bakalım takımın diğer transferleri kimler olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir