League of Legends League of Legends Haberleri

Hatrixx gelecek mevsim Splyce Vipers’ın koçu olacak

Geçtiğimiz mevsim Splyce Vipers’ın orta koridorunda görev alan Hatrixx gelecek mevsim takımda koç olarak yer alacak.

Daha önce ülkemizde HWA Gaming forması da giyen Hatrixx özellikle Avrupa yerel liglerinde tanınan bir oyuncu. Profesyonelliğiyle ön plana çıkan oyuncu her mevsim kendini biraz daha geliştirerek devam etti. Son olarak LVP’de Splyce Vipers forması giyen isim takımdaki rolünün değiştiğini duyurdu. Norveçli oyuncu Twitter üstünden yaptığı açıklamada kararın takım yönetimiyle ortak alındığını ve oyuna farklı bir perspektiften bakmak istediğini belirtti.

Kariyerine 2014 yılında başlayan oyuncu ilk ciddi turnuvasını HWA Gaming’le Şampiyonluk Ligi’nde oynadı. İlk mevsiminde takımıyla ligi 5. sırada bitiren oyuncu bir sonraki mevsimde ise normal sezonda 3. oldu ancak HWA Gaming playofflarda yoluna Godbro’yla devam etme kararı aldı. Norveçli orta koridorun bir sonraki durağı KIYF Esports oldu. Ardından NA CS takımlarından Tempo Storm forması giyen isim takımıyla LCS’e çıkamadı.

Tempo Storm serüveninin ardından Movistar Riders’a transfer olan Hatrixx takımıyla 2 sezon geçirdi ancak şampiyon olmayı başaramadı. Oyuncu son olarak LVP’de Splyce Vipers forması giydi. Ekip LVP şampiyonu olup EU Masters’a katılma hakkı kazandı ancak turnuvaya çeyrek finalde veda etti. Splyce Vipers ile yoluna devam eden Hatrixx rolünün değişmesiyle koçluğa geçiş yaptı. Splcey Vipers ise orta koridora Czekolad’ı transfer etti.

Hattrix’in kariyerine koç olarak devam edip etmeyeceği henüz belli değil. Oyuncu bir sonraki mevsim yeniden oyunculuğa dönebilir. Bakalım Hatrixx nasıl bir kariyer planlaması yapacak ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir