League of Legends

Hioss, Team AURORA’ya transfer oldu

Riot Games

Şampiyonluk Ligi ekiplerinden Team AURORA, üst koridoruna daha önce de takım forması giyen Hioss’u transfer etti. 

Lige katıldığı mevsimden itibaren sürekli olarak Yarı Final’e kadar yükselmeyi başaran AURORA, 2018 Yaz Mevsimi öncesi ilk kadro değişikliğini duyurdu. Üst koridor oyuncusu Panky ile yollarını ayıran takım, daha önce de takımda yer alan Hioss’u transfer etti. 2018 Kış Mevsimi’nde Team AURORA’nın inişli çıkışlı bir grafik çizdiğini söylememiz mümkün. Neredeyse sıfırdan bir kadro kuran ekip, orta koridoruna Türkiye’nin en tecrübeli oyuncusu Naru’yu getirirken, alt koridoruna ise Rain-Rogu ikilisini transfer etmişti. Rogu’nun yedeğe çekilmesinin ardından Farfetch’i de transfer eden AUR, mevsimin sonuna doğru mevsim finallerini garantiledi ve çeyrek finalde Dark Passage’ı çok rahat bir şekilde eledi. Yarı Final’de yine elenen AUR’un “final görememe” laneti bu mevsim de bozulmadı.

Üst koridordaki Panky’nin geçtiğimiz mevsim takımın en istikrarlı oyuncusu olduğunu da belirtmek gerekiyor. 2018 Kış Mevsimi’nde Yükselme Ligi’nde Beşiktaş forması giyen Hioss da oldukça istikrarlı ve iyi performans gösteren bir üst koridor. Kariyerine AUR forması altında başlayan oyuncu, kendisini geliştirmek için hali hazırda Kore’de bootcamp yapıyor. Kore tekli dereceli maçlarının oyuncuların karşılaşamalardaki bakış açılarını geliştirdiği biliniyor.

Şu anda takımda farklı bir kadro değişikliği olup olmadığı ise henüz bilinmiyor. Potansiyel olarak takımın alt koridorunda da değişiklik yaşanabileceğini öngörebiliriz. Takımla ilgili tüm transfer haberlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.