League of Legends League of Legends Haberleri

Hjarnan, Excel’e transfer oldu

Son olarak Ad Hoc Gaming forması giyen Hjarnan, gelecek sezon için Excel’le anlaştı.

Hjarnan neredeyse kariyerinin tamamında EU LCS ve EU CS’te mücadele etti. EU LCS’te son olarak G2 Esports forması giyen oyuncu orta koridor Perkz’ün nişancı pozisyonuna geçmesiyle takımdan ayrılmıştı. Buradan Almanya Ligi’ne transfer olan isim Ad Hoc Gaming’de mücadele etti. Kariyerinde önemli başarıları bulunan Hjarnan yeniden LEC sahnesine döndü. Excel Esports’la anlaşan oyuncu gelecek sezon LEC’de mücadele edecek.

Hjarnan kariyerine 2013 yılında Team Property ile giriş yaptı ancak ciddi olarak ilk turnuvasını Cloud9 Eclipse formasıyla oynadı. Burada Odoamne, Santorin ve Febiven gibi günümüzün kariyerli oyuncularıyla takım arkadaşı olan isim buradan H2k Gaming’e transfer oldu. Takımıyla birlikte EU CS elemelerini kazanan oyuncu EU LCS’te mücadele etme fırsatı yakaladı. H2k o dönem EU LCS’i 3. sırada bitirerek Worlds’e katılma hakkı kazandı ancak turnuvada bir başarı elde edemedi.

İsveçli nişancının sıradaki durağı Team Vitality oldu. Başarısız geçen bir mevsimin ardından Team Roccat’e transfer olan Hjarnan burada da sadece 2 mevsim oynadı. Nişancı buradan da kariyerinin en iyi dönemlerini yaşadığı G2’ya transfer oldu. Son olarak Ad Hoc Gaming forması giyen Hjarnan takımıyla ESLM’e yarı finalde veda etti.

Bu transferle birlikte takımdaki nişancı sayısı 3’e çıktı. Hjarnan’ın gelmesiyle Innaxe ve Jeskla’nın ne yapacağı bilinmiyor. Bakalım takım nasıl bir kadro yapılanmasına gidecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir