League of Legends League of Legends Haberleri

Houston Rockets ile Cleveland Cavaliers’ın NA LCS’te kullanacakları isimler belli oldu

Önümüzdeki yıl NA LCS’te yer alarak espor dünyasına giriş yapacak NBA takımları Houston Rockets ve Cleveland Cavaliers, isim seçimlerini gerçekleştirdi.

2018 Bahar Mevsimi itibariyle franchising sistemine geçecek NA LCS’te hangi takımların yer alacağı geçtiğimiz ay sonunda belli olmuştu. Ligin köklü organizasyonları Counter Logic Gaming, Cloud9, Team SoloMid ve Team Liquid’in başvuruları sürpriz olmayan bir şekilde kabul edilmiş, Dignitas, Team Envy ve Phoenix1’ın başvuruları ise reddedilmişti.

Bunların dışında FPS oyunların en büyük organizasyonu olarak bilinen ve geçtiğimiz günlerde Esports Industry Ödülleri’nde yılın takımı seçilen OpTic Gaming de lige kabul edilen takımlardan olmayı başarmıştı. Yukarıdaki takımlar haricinde NA LCS’te mücadele eden Echo Fox ve FlyQuest de ligde kendisine yer bulurken, en büyük sürpriz üç NBA takımının lige giriş yapması olmuştu. Golden State Warriors’ın hisselerinin büyük bir kısmının sahibi Joe Lacob’ın yanı sıra, Houston Rockets ve Cleveland Cavaliers da başvurularına olumlu geri dönüş almıştı.

Bugün ESPN’de çıkan habere göre Houston Rockets ve Cleveland Cavaliers, NA LCS’te boy gösterecek takımları için isim seçimlerini gerçekleştirdi. Jacob Wolf’un raporuna göre Rockets, Clutch City Gaming adıyla League of Legends camiasında boy gösterecek. Clutch City, 90’lı yıllarda üst üste iki NBA şampiyonluğu alan Houston şehrine takılan bir isim olarak biliniyor.

Milli oyuncumuz Cedi Osman’ın formasını giydiği Cleveland Cavaliers’ın espordaki ayağı olan NA LCS takımının ismi ise 100 Thieves olacak. Matthew “Nadeshot” Haag’a ait marka isminin NA LCS’te Cavaliers tarafından kullanılacağını ilk duyuran site de Dexerto oldu.

Güncelleme: NA LCS’e bu sezon giriş yapacak bir diğer NBA takımı olan Golden State Warriors’ın da kullanacağı isim belli oldu: Golden Guardians

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir