Immortals sahibi hayal kırıklığına uğradığını açıkladı

NA LCS’e kabul edilmeyen Immortals’ın CEO’su Noah Whinston, yaşanan tüm bu gelişmeleri değerlendirdiği bir video paylaştı.

Devamını Oku

NA LCS’e kabul edilen 10 takım resmen duyuruldu

League of Legends esporun bu yıldan itibaren yaşayacağı önemli yapısal değişikliklerin ilk adımı olan NA LCS franchising sistemine kabul edilen 10.

Devamını Oku

Impact, Team Liquid’e transfer oldu

Geçtiğimiz gün Cloud9’dan ayrılacağını yazdığımız Impact, ESPN’in haberine göre Team Liquid’e transfer oldu. Team Liquid’in kadrosu da böylelikle çok daha.

Devamını Oku

Team Liquid, Xmithie, Pobelter, Cody Sun ve Anda’yı transfer etti

Sezon arası transfer gündemi her geçen gün daha da hızlanırken bir haber daha NA LCS’ten geldi. Ligin en eski organizasyonlarından.

Devamını Oku

Houston Rockets ile Cleveland Cavaliers’ın NA LCS’te kullanacakları isimler belli oldu

Önümüzdeki yıl NA LCS’te yer alarak espor dünyasına giriş yapacak NBA takımları Houston Rockets ve Cleveland Cavaliers, isim seçimlerini gerçekleştirdi.

Devamını Oku

OpTic Gaming, OWL ve LCS’e adım atıyor

Kuzey Amerika organizasyonlarından OpTic Gaming, ESPN’in haberine göre Texas Rangers’ın sahiplerinden ve Summer Energy CEO’su Neil Leibman’dan ciddi bir yatırım.

Devamını Oku

Dört EU LCS takımı NA LCS franchise’ı için başvuru yaptı

2018 Bahar Mevsimi’nde franchising sistemine geçen NA LCS’e katılacak takımlar sadece Kuzey Amerika menşeili takımlar olmayabilir.

Devamını Oku

NA LCS takımları franchising sisteminde yer alabilmek için 10 milyon dolar verecek

League of Legends sahnesinin en popüler liglerinden olan NA LCS, köklü değişiklikler geçiriyor. Bugün itibariyle lig için önümüzdeki sene franchising sisteminin.

Devamını Oku

NA LCS’e getirilecek franchising sisteminin detayları duyuruldu

Uzun bir süredir NA LCS’e getirileceği konuşulan franchising sisteminin detayları Riot Games tarafından paylaşıldı.

Devamını Oku

Önümüzdeki sene NA LCS’e franchising sistemi geliyor

TheScore Esports’un haberine göre Riot Games önümüzdeki sene NA LCS’e franchising sistemi getirmeyi planlıyor. Bu sistem Challenger liginin ve yükselen takımların sonu.

Devamını Oku