League of Legends League of Legends Haberleri

Huhi, Golden Guardians Akademi’ye transfer oldu

Son olarak 100 Thieves ekibinde orta koridor oynayan Huhi, Golden Guardians Akademi’de destek pozisyonunda yer alacak.

100 Thieves geçtiğimiz mevsim vasat bir performans gösterdi. Takımın genel olarak iletişim sorunları ve Huhi’nin performansı bir hayli yetersizdi. Mevsimin bitişiyle takımdan ayrılan orta koridorun yeni durağının neresi olacağına dair bir bilgi yoktu. Oyuncunun geleceği hakkındaki resmi açıklama bugün geldi. Huhi, Golden Guardians Akademi’ye transfer oldu.

Kariyerinde Bigfile Miracle, Quvic Esports, Team Fusion, CLG ve 100 Thieves formaları giyen Huhi 2014 yılından beri LCS’te yer alıyor. CLG’de 3 yıl geçiren oyuncu bu sürede belli başlı başarılar elde etti. LCS şampiyonluğu yaşayan oyuncu MSI’da final oynadı. Eski orta koridor bir kez de Worlds’e katıldı. Geçtiğimiz mevsim 100 Thieves forması giyen oyuncu alışılmış performansının bir hayli altındaydı. Takım olmayı başaramayan 100 Thieves 18 maçta sadece 4 galibiyet alabildi.

Fransa doğumlu Koreli oyuncu Kuzey Amerika’da yerli statüsünde yer alıyor. Yerli ve tecrübeli olması oyuncuyu bir adım ileri taşıyor. Huhi gelecek mevsim destek rolünde oynayacak. Oyuncunun daha önce orta koridorda Karma ve Lulu gibi şampiyonlar oynadığını görmüştük. Diğer destek şampiyonlarıyla arasının nasıl olduğu hakkında bir bilgi yok. Deneyimli bir akademi kadrosu kuran Golden Guardians oyuncularını LCS’te de oynatabilir.

Zig ile yollarını ayıran Golden Guardians Akademi, gelecek mevsime şu kadroyla çıkacak: Darshan, Hard, Palafox, FBI, Huhi. Bakalım takımın performansı nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir