League of Legends

HWA Gaming’in kadrosu belli oldu

Bu sezon Şampiyonluk Ligi’nde mücadele edecek HWA Gaming, orta koridor hariç tüm takım üyelerini takipçileriyle paylaştı.

Geçtiğimiz mevsim Yükselme Ligi’nde mücadele eden HWA Gaming, 8 galibiyet 2 mağlubiyet ile başarılı bir sezonun ardından play-off’lara katılma hakkı elde etmişti. İlk rauntta VA ile karşılaşan ekip, rakibini 3-0 ile rahat geçti ve finale adını yazdırdı. O dönem güçlü bir kadro kuran ve Sheriff, Flaxxish, Dumbledoge gibi yıldız isimleri bünyesinde bulunduran Beşiktaş ile finalde karşı karşıya gelen HWA Gaming, rakibini yine maç vermeden 3-0 ile geçince Şampiyonluk Ligi’ne adını yazdırmayı başarmıştı. Dün sosyal medya hesaplarından yeni sezon kadrosunu duyuran HWA, orta koridoru saklı tutarak diğer oyuncularını takipçileriyle paylaştı.

Üst koridorda geçen mevsim Yükselme Ligi’ndeki performansı beğeni toplayan push2win (yeni nick’i Armut) ile yola devam etme kararı alan HWA Gaming, ormanı yeniden tecrübeli oyuncusu Trix’e emanet etti. YL’deki başarılı kadrosunu bozmak istemeyen HWA, alt koridorda da aynı isimlerle yola devam etme kararı aldı. Daha önce ülkemizde SuperMassive forması da giyen Achuu’ya nişancı rolünde şans veren ekip, geçen mevsim bu oyuncuyla iyi bir uyum yakalayan Revanche’ı da kadroda tuttu.

  • Armut
  • Trix
  • Achuu
  • Revanche
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.