League of Legends League of Legends Haberleri

HWA Gaming, Revanche’ı transfer etti

2017 Kış Mevsimi’ne güçlü bir başlangıç yapan HWA Gaming, aldığımız bilgilere göre destek oyuncusu Cognac’ı takımdan gönderdikten sonra boşalan pozisyona Revanche’ı transfer etti. Oyuncunun 5. hafta karşılaşmalarında takımla Vadi’ye inmesi bekleniyor.

Türkiye League of Legends izleyicisi bu sabah şok bir haber ile güne başladı. Geçtiğimiz mevsim sonunda profesyonel hayatını sonlandırdığını açıklayan Cognac, kararını değiştirerek ciddi bir kadro kuran HWA’ya transfer olarak takım için geri dönmüştü. Kadronun çok önceden kurulmuş olması oyuncuların sinerjisinin yüksek olmasının en önemli nedenlerinden birisiydi. Cognac da performansını her hafta arttırmış, HWA’nın oyun planında önemli bir yere sahip olmuştu. Oyuncu, bu sabah yaptığı açıklama ile takımdan gönderildiğini duyurdu. Twitter üzerinden bir açıklama yapan Cognac, yöneticilere kırgınlığını dile getirirken, ne kadar üzgün olduğunu birçok kez vurguladı.

Bu haftanın açılış maçında Team Galakticos’u 2-0 ile geçen HWA, dün oynanan mücadelede ise Team AURORA karşısında 1-1 beraberlik elde etmişti. HWA’dan bu konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmezken, takım destek rolüne Team Galakticos’tan ayrılan Revanche’ı transfer etti.

Veux’un transferinden sonra GAL’dan ayrılan Revanche, geçtiğimiz gün profesyonel sahnede kalmaya devam edeceğini Twitter üzerinden duyurmuştu. Cognac’ın yerine gelecek olan oyuncunun sorumluluğu oldukça fazla olacak. Emtest ile sinerji geliştirmesi için belirli bir süreye ihtiyaç duyan Revanche’ın nasıl bir performans göstereceğini hep beraber izleyeceğiz. Nişancı olarak ayrıldığı HWA’ya destek olarak dönen Revanche’ı, takım ile ne hızda gelişim gösterirse göstersin zor günler bekliyor gibi gözüküyor.

HWA’dan ise henüz ne Cognac’ın ayrılışı, ne de Revanche transferi hakkında resmi bir açıklama gelmedi.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir