League of Legends League of Legends Haberleri

HWA’nın yeni nişancısı Innaxe oldu

Geçtiğimiz mevsim Şampiyonluk Ligi’ni yedinci sırada bitiren HWA, 2018 Yaz Mevsimi için nişancı pozisyonuna Innaxe’yi getirdi. 

2017 Yaz Mevsimi’nde Yükselme Ligi’ne düşen HWA, eski performansından uzak görüntü çizmişti. Ülkedeki League of Legends sahnesinin en eski kulüplerinden HWA, sezon başında Şampiyonluk Ligi’ne geri dönmüştü. YL’deki kadrosunu koruyan ekip, ne yazık ki Şampiyonluk Ligi’nde aynı başarıyı yakalayamadı. Orta koridorunda Koreli oyuncularla sinerji geliştiremeyen kadro, Xico’nun geri gelmesiyle performansını toplasa da bu hamlenin geç gelmesi takımın mevsim finallerine katılmasını sağlayamadı.

Nişancı rolündeki Achuu ise Şampiyonluk Ligi seyircilerinin yakından tanıdığı bir isimdi. BAUSuperMassive formasıyla MSI tecrübesi bulunan oyuncu da beklenenin altında kalarak takıma gerekli galibiyetleri kazandıramadı. Riot Games Oyuncu Veritabanı’ndaki bilgiye göre HWA yeni mevsime yeni bir nişancı ile başlayacak. Takım, Bulgar oyuncu Innaxe’ı transfer etti.

Sezon 1’den bu yana oyunu oynayan Innaxe, genellikle İngiltere sahnesinde yer aldı. Excel forması da giyen oyuncu sezon başında Splyce’ın yedek oyuncusu olarak görev almış, son olarak da KIYF’te forma giymişti.

HWA’nın yeni sezon öncesi başka ne gibi bir değişiklik yapacağı merak konusu. Armut ve Trix ile yoluna devam edeceği hemen hemen kesin olsa da takımın geri kalanının kim olacağı konusunda soru işaretleri bulunuyor. Bir yabancı hakkını nişancıdan kullanan HWA’nın bir sonraki hakkını ise orta koridorda kullanacağını söyleyebiliriz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir