League of Legends League of Legends Haberleri

IgNar, FlyQuest’e transfer oldu

Son olarak Schalke 04 Esports forması giyen Koreli destek IgNar, gelecek mevsim için LCS temsilcilerinden FlyQuest ile anlaştı.

Avrupa’ya geldiği günden bu yana ön planda kalmayı başaran IgNar bölgenin en iyi destekleri arasında kabul ediliyor. Bir dönem Frozen’ın da takım arkadaşı olan isim Misfits ile başlayan yurt dışı kariyerini farklı takımlarda sürdürdü ve son olarak Schalke 04 forması giydi. Sezonun sona ermesiyle takımdan ayrılan Koreli desteğin yeni adresi merak ediliyordu. Bugün yapılan açıklamaya göre IgNar, LCS organizasyonlarından FlyQuest ile anlaşma sağladı.

Kariyerine Kore’de başlayan destek ilk olarak Incredible Miracle forması giydi. Burada S0NSTAR ve Frozen gibi isimlerle takım arkadaşı olan IgNar kısa bir süre KT Rolster forması giydi ve LCK Finali oynadı. Ardından Avrupa’ya açılma kararı alan oyuncu EU CS’te mücadele eden Misfits Gaming ile anlaştı. Hans Sama ile iyi bir uyum yakaladı ve adını herkese duyurdu. Bir süre daha Misfits’te mücadele eden isim takımıyla LEC Finali oynadı ve Worlds’e katılarak çeyrek finale kadar çıktı.

Ardından ülkesine dönen oyuncu bbq Olivers forması giydi ve LCK’de mücadele etti. Trick ve IgNar’lı bbq Olivers LCK’de iyi bir performans sergileyemedi ve ligden düştü. Bunun üstüne takımdan ayrılan Koreli destek Schalke ile anlaştı ve burada 2 mevsim geçirdi. Sezonun sona ermesiyle takımdan ayrıldı ve bugün yapılan açıklamaya göre FlyQuest’e transfer oldu.

Bakalım IgNar’ın gelecek mevsimki performansı nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir