League of Legends League of Legends Haberleri

Impact, trafik kazası geçirdi

LCS ekiplerinden Team Liquid’in başarılı üst koridoru Impact, Twitter üstünden yaptığı açıklamada dün gece bir trafik kazası geçirdiğini duyurdu.

Team Liquid üst koridoru Impact, uzun süredir Kuzey Amerika’da oynuyor. Bölgenin en çok kazanan oyuncularından biri olarak bilinen Koreli aynı zamanda yerli oyuncu statüsünde yer alıyor. Başarılı oyuncu Twitter hesabından yaptığı açıklamada dün gece bir trafik kazası geçirdiğini açıkladı. Arabada akademi orta koridoru Insanity ile birlikte olan oyuncu sağlığının iyi olduğunu belirtti. Impact, kazanın ardından paylaştığı fotoğrafta boynuna takılı olan aparatı gösterdi. Fotoğraf hemen aşağıda.

2015 yılından beri LCS’te forma giyen Impact sırasıyla Team Impulse, NRG Esports, Cloud9 ve Team Liquid formaları giydi. Başarılı oyuncu 2014 yılında SKT ile Worlds şampiyonu olmayı başardı. Takım arkadaşı Piglet’le birlikte Kuzey Amerika’ya gelen Impact, Piglet’e kıyasla çok daha başarılı oldu. Bireysel olarak bölgenin en iyi oyuncularından kurulu bir ekip olan Team Liquid forması giyen üst koridor LCS’in en iyi üst koridorları arasında gösteriliyor.

Bazı dedikodulara göre Impact bölgenin en çok kazanan oyuncularından biri. Arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi ve alışveriş yapmayı çok seven oyuncu sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğrafta kaza yapan Uber aracının son halini hayranlarına gösterdi. Oyuncu fotoğrafla birlikte şu notu paylaştı: “Uber’daydım ve kaza yaptık, hayatta olduğum için çok şanslıyım arkadaşlar hiçbir zaman emniyet kemerinizi takmayı ihmal etmeyin”.

Oyuncunun sağlık durumu iyi. Bakalım bu kaza mental veya fiziksel olarak oyun oynamasına engel olacak mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir