League of Legends League of Legends Haberleri

Innaxe ile birlikte Schalke’nin ilk galibiyeti geldi

Ünlü Yunan nişancı Konstantinos-Napoleon “FORG1VEN” Tzortziou’nun takımı kazanmak istememekle suçlayıp oyundan geri çekilmesinin ardından Schalke 04, yedek nişancıları Innaxe ile oynayıp ilk galibiyetini aldı.

Avrupa ligi LEC başladığından beri kötüden de öte bir performans gösteren Schalke 04, 7 maçlık bir mağlubiyet serisine girmişti. Bu seri yüzünden de oyuncuların dalga konusu olmuşlardı.

Geçtiğimiz günlerde takımın en ünlü oyuncusu olan FORG1VEN, takımın kazanmak için uygun olmadığını ve kazanmak istemediğini söyleyerek geri çekildiğini ve oynamayacağını söyledi.

Bu bilgi sonucunda anlaşıldığı üzere Schalke, sonraki maçına Bulgar asıllı yedek nişancısı Innaxe ile çıkmak zorunda kaldı. Ayrıca rakipleri, ligin tepesindeki takım ve geçtiğimiz yılın Worlds finalisti olan G2’ydu.

Gillius ve FORG1VEN yerine Luros ve Innaxe ile çıkacak olan takım için çoktan Schalke 08 esprileri hazırlanmıştı bile. Yine de bu espriler başka bahara kaldı. 2 yedek oyuncu ile maça çıkan spor kulübü, ligin devini devirerek mağlubiyet serisine son vermeyi başardı.

Odoamne, Luros, Abbedage, Innaxe ve Dreams ile maça çıktıktan sonra özellikle Odoamne ve Innaxe’ın güzel performansı ile ilk galibiyetlerini aldıktan sonra taraftarların gözleri başka bir suçlu aramaya başladı. Bazı espor severler şu sıralar Yunan nişancı FORG1VEN’ı toxic davranarak takımın moralini bozmakla suçluyor.

Espor taraftarları arasında bilinen bir isim olan Konstantinos, askerlik görevini tamamladıktan sonra sahneye geri dönmüştü. Anlık görüntüye baktığımızda ise isteneni pek verememiş gibi gözüküyor.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir