League of Legends League of Legends Haberleri

Innaxe, Schalke 04 Evolution’a transfer oldu

Bir dönem ülkemizde HWA Gaming forması giyen Bulgar nişancı Innaxe, Schalke 04 Evolution’a transfer oldu.

Geçtiğimiz mevsim Unicorns Of Love forması giyen Innaxe bir dönem ülkemizde forma giydi. UOL ile LCL şampiyonu olan oyuncu Worlds 2019 Ön Eleme Aşaması’nda mücadele etmeyi başardı. Avrupa’nın gelecek vadeden nişancıları arasında gösterilen isim, LCL’de geçirdiği sürenin ardından Avrupa’ya geri döndü. Bulgar nişancı Innaxe, Schalke 04’ün akademi takımı Schalke Evolution ile anlaşma sağladı.

Kariyerine amatör takımlarda forma giyerek başlayan oyuncu bir dönem ligimizde HWA Gaming forması da giydi. Bu süreçte takım içinde özellikle Revanche ile anlaşamayan isim, bireysel olarak iyi oynasa da takım arkadaşları tarafından hoşgörüyle karşılanmadı. Sezonun sona ermesiyle takımdan ayrılan oyuncu Excel Esports’un akademi takımına katıldı.

Takım ligde başarılı olamadı ve EU Masters’a katılım sağlayamadı. Geçtiğimiz mevsim yeniden kurulan Unicorns of Love’a transfer olan Innaxe, burada kariyerinin en başarılı zamanını geçirdi. Kariyerindeki ilk şampiyonluğu yaşayan oyucu LCL’i kazandı ve Worlds’e katılma hakkı elde etti. Worlds Ön Elemeler’indeki Heimerdinger performanslarıyla ön plana çıkan isim bu aşamayı geçip ana turnuvaya katılamadı. Burdaki performansıyla takımların radarına giren oyuncu henüz 20 yaşında.

Schalke Evolution, Almanya ligi olan ESLM’de mücadele ediyor. Takım daha önce Lurox ve Sertuss ile kontrat uzatmıştı. Schalke Evolution’ın diğer transferleri henüz belli değil. Innaxe’in as kadroya çıkabilmesi için önünde FORG1VEN var. Bakalım Bulgar nişancı nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir