League of Legends League of Legends Haberleri

Insec, LCK’ye transfer olmak istiyor

S3 ve S4’ün en iyi ormancılarından birisi olarak gösterilen Insec, Star Horn Royal’dan ayrıldığını ve takım aradığını açıkladı. Inven Global’in haberine göre oyuncu herhangi bir LCK takımında oynamak istiyor.

Uzun bir süredir Çin’de mücadele eden Insec, LSPL’de mücadele eden Star Horn Royal takımından ayrıldığını duyurdu. Uzun ve başarılı bir kariyere sahip olan oyuncu, son yıllarda performans düşüklüğü yaşamasına rağmen hala izlemesi en keyifli ormancılardan birisi.

Kariyerindeki başarılara KT takımında başlayan oyuncu, 2014 yılında güçlü Çin ekibi Star Horn Royal takımına transfer olmuştu. Sezon 4’te SHRC ile Dünya Şampiyonası’nda final oynayan oyuncu, ne yazık ki Samsung White takımına elenmişti. SHRC’den Uzi’nin ayrılması ile beraber bir alt lige düşen takım, kadrosunu Team King’e kaydırmış ve Insec burada üst koridorda oynamak zorunda kalmıştı. Bu noktadan sonra ise işler yıldız oyuncu için hiç iyi gitmedi. Ayağını kıran oyuncu profesyonel arenadan uzak kalırken, Team King de ligden düştü. Sonra Royal Never Give Up’a yedek oyuncu olarak transfer olan Insec, tekrar SHRC’ye geri döndü ve LSPL’de mücadele etti.

Bir dönem dünyadaki en iyi ormancı olarak gösterilen oyuncunun kariyerinde bu kadar düşmesi her ne kadar üzücü olsa da, ayağının kırılmasının mekaniklerine ve makro bilgisine olumsuz etki ettiğini belirtmek gerekiyor. Bir profesyonelin oyundaki bir harekete isim vermesi çok nadir olsa da, Insec, Lee Sin mekanikleriyle League of Legends tarihine adını yazdıran oyunculardan.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir