LCK’de finalin adı belli oldu: SK Telecom T1 – Longzhu Gaming

Üçüncü rauntta KT Rolster’ı harika bir geri dönüşe imza atarak geçmeyi başaran SK Telecom T1, finalde normal sezonu ilk sırada.

Devamını Oku

LCK 2017 Bahar Mevsimi 7. Hafta

SKT ve KT Rolster’ın fire vermeden atlattığı LCK Bahar Mevsimi’nin 7. haftası, oynanan 10 serinin ardından sona erdi.

Devamını Oku

LCK 2017 Bahar Mevsimi 6. Hafta

SKT-KT çekişmesinin yaşandığı ve toplamda 10 seride, 26 maçın oynandığı Kore Ligi LCK’de, 2017 Bahar Mevsimi 6. Hafta maçları tamamlandı. 

Devamını Oku

ROX Tigers, Mightybear’ı kadrosuna kattı

Daha önce EU LCS ekiplerinden Vitality’de forma giyen Mightybear, LCK takımlarından ROX Tigers’a transfer oldu. Sosyal medya hesaplarından bir açıklama.

Devamını Oku

ESC Ever’ın ismi BBQ Olivers oldu

Kore Ligi ekiplerinden ESC Ever, yapmış olduğu yazılı açıklama ile bundan sonra BBQ Olivers adı ile mücadele edeceklerini taraftarlarıyla paylaştı.

Devamını Oku

MonteCristo ve Doa, League of Legends sunuculuğunu bıraktı

Espor sahnesinin ikonik sunucularından MonteCristo ve Doa, League of Legends sunuculuğunu bıraktığını açıkladı. Uzun bir süredir Kore Ligi LCK’de sunuculuk yapan.

Devamını Oku

Deft: MSI 2015’i kazandıktan sonra kendimi dünyanın kralı gibi hissettim

Sezon arası transfer döneminin en çok konuşulan hamlelerinden birisini gerçekleştiren Deft, KT’ye transferi hakkında bir röportaj verdi. Slingshot Esports‘a Kore’ye.

Devamını Oku

ROX Tigers’ın 2017 kadrosu açıklandı

Sezon 6’nın en çok konuşulan ekiplerinden birisi olan ROX Tigers, 2017 Bahar Mevsimi’nde LCK’de mücadele edecek kadrosunu duyurdu. Facebook üzerinden.

Devamını Oku

Marin, Afreeca Freecs’e transfer oldu

Geçtiğimiz günlerde LPL takımlarından LGD’den ayrıldığı açıklanan Marin’in yeni adresi Afreeca Freecs oldu. Takımın 2017 kadrosu da yavaş yavaş şekillenmeye.

Devamını Oku

Mata, KT’ye transfer oldu

Royal Never Give Up takımının yıldız destek oyuncusu Mata, LCK’nin iddialı takımı KT’ye transfer oldu. Böylece KT’nin 2017 sezonu için.

Devamını Oku

Pray ve Gorilla, Longzhu Gaming’e transfer oldu

Geçtiğimiz günlerde dağılan ROX Tigers’ın başarılı alt koridor ikilisi Pray ve Gorilla, yeniden yapılanma içerisine giren LCK takımlarından Longzhu Gaming’e.

Devamını Oku

Marin, LGD’den ayrıldı

S5’te SK Telecom T1 ile Worlds Şampiyonluğu yaşayan Marin, LPL’deki takımı LGD’den ayrıldı.

Devamını Oku

Samsung Galaxy, 2017 için kadrosunu korudu

2016 Dünya Şampiyonası’nın en büyük sürprizi Samsung Galaxy, LCK 2017 sezonu için kadrosunu korumayı başardı.

Devamını Oku

Insec, LCK’ye transfer olmak istiyor

S3 ve S4’ün en iyi ormancılarından birisi olarak gösterilen Insec, Star Horn Royal’dan ayrıldığını ve takım aradığını açıkladı.

Devamını Oku

SK Telecom T1, Huni’yi transfer etti

SK Telecom T1, geçtiğimiz günlerde Duke’tan boşalan üst koridor pozisyonuna Immortals’tan ayrılan Huni’yi getirdiğini açıkladı.

Devamını Oku

KT, Deft’i transfer etti

Bu sezonun flaş takımı olma yolunda emin adımlarla ilerleyen KT bir büyük transfer daha gerçekleştirdi ve başarılı nişancı Deft’i kadrosuna.

Devamını Oku