League of Legends League of Legends Haberleri

Pray ve Gorilla, Longzhu Gaming’e transfer oldu

Geçtiğimiz günlerde dağılan ROX Tigers’ın başarılı alt koridor ikilisi Pray ve Gorilla, yeniden yapılanma içerisine giren LCK takımlarından Longzhu Gaming’e transfer oldu. Takımın büyük bir yatırımcıyı arkasına aldığı, yeni bir “süper takım” kuracağı söyleniyor. 

LCK 2017’de bir takımın kadrosu daha şekillenmeye başladı. Mevsim sonunda kadrosundaki tüm oyuncularla yollarını ayıran Longzhu Gaming, Pray ve Gorilla’yı transfer etti. 2016 yılının en başarılı takımlarından birisi olan ROX Tigers’ta oynayan ikili, oyuncuların dağılması ile beraber kendilerine takım aramaya başlamıştı. KT ve SKT gibi büyük organizasyonlar hali hazırda nişancıları ile sözleşme imzalarken, Gorilla’nın “Hiçbir takım ben ve Pray’i istemiyor” sözü, oyuncuların hayranlarını endişelendirmişti. Uzun bir süredir beraber oynayan ikili aynı zamanda çok yakın arkadaş da. Yurt dışından da bireysel birçok teklif alan oyuncuların beraber oynamayı her şeyden önce tutmalarından ötürü LZ’ye transfer olduğu belirtiliyor.

Bununla beraber Inven’deki transfer dedikoduları gerçekleşmeye başlıyor. Yeniden yapılanan LZ’nin süper takım kurma yolunda ilerlediği belirtilirken, takımın orta koridora Vici Gaming’ten Easyhoon’u transfer edeceği söyleniyor. Daha önce Easyhoon’un bu iki oyuncuyu VG’ye istediğini, yönetimin transferi gerçekleştiremediğini, dahası oyuncunun da takımdan ayrılmaya çok daha sıcak baktığını yazmıştık. Üst koridora ise LGD’den ayrılan Marin’in geleceği konuşuluyor. S5’te SK Telecom T1 ile Worlds Şampiyonluğu yaşayan oyuncunun LZ’ye transferi dedikodu aşamasında olsa da, yatırımcı parasını arkasına alan LZ’nin bu transferi gerçekleştirmesi oldukça olası. Orman rolüne Dandy’nin geleceği konuşulsa da bu uzak bir ihtimal olarak karşımıza çıkıyor.

LCK 2017 sezonu ile ilgili tüm haberlere sitemizden erişebilirsiniz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir