League of Legends League of Legends Haberleri

Invoker, 5 Ronin’e transfer oldu

Son olarak Bursaspor Esports forması giyen yerli destek Invoker, 5 Ronin ile anlaşma sağladı.

5 yerliden oluşan bir kadroyla yoluna devam etme kararı alan 5 Ronin kadrosunun neredeyse tamamını açıklamıştı. Haritanın üst tarafından alta doğru tüm koridorları açıklayan ekip son olarak desteğini de kamuoyuna duyurdu. Geçtiğimiz yıl Bursaspor Esports ile Vadi’ye inen Invoker, 5 Ronin’in yeni desteği oldu. Oyuncunun takım arkadaşları da yerli ve fazla tecrübeye sahip değil.

Bursaspor Esports Akademi formasıyla profesyonel oyunculuk kariyerine başlayan Invoker, geçtiğimiz yılı bu organizasyonun çatısı altında geçirdi. İlk mevsiminde akademi kadrosunda yer alan destek başarılı bir sezon geçirmedi. Bursaspor Esports Akademi, geçtiğimiz Kış Mevsimi’nde 3 galibiyet ve 15 mağlubiyet gördü. Ligi dokuzuncu sırada bitiren ekip sıralamada sadece Galakticos Akademi’nin üstüne çıkabildi.

Kış Mevsimi’nde as kadroya yükselen oyuncu Auspex’in takımdan ayrılmasıyla VFŞL’de şans buldu. Kısa bir süre Crossman ile oynayan Bursaspor son haftalarda yine Invoker’a şans verdi. Tecrübesiz isim bu şansı fena değerlendirmedi denebilir. Bursaspor Esports geçtiğimiz Kış Mevsimi’nde sadece 1 galibiyet alabildi ve 17 mağlubiyet gördü. Yaz Mevsimi’ne daha iddialı bir kadroyla giriş yapan organizasyon alt koridora Japone ve Alive’ı transfer etti. Bunun üzerine Invoker yeniden akademi kadrosuna düştü.

Akademi Ligi Yaz Mevsimi’nde Drogo ile birlikte oynayan isim gelecek mevsim VFŞL’de de aynı partneriyle devam edecek. Bakalım 5 Ronin’in bu kadrosu VFŞL’de neler yapacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir