League of Legends League of Legends Haberleri

İstanbul Wildcats, Şampiyonluk ve Akademi Ligi Kadrosunu duyurdu

VFŞL temsilcilerinden İstanbul Wildcats, bu sezon Akademi ve Şampiyonluk Ligi’nde mücadele edecek dört ismi daha sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. İstanbul Wildcats ekibi, Hasan “Neramin” Samarsın, Gökçen “Nyx” Orak , İbrahim “Skewer” Alturan, Bersu “Vivien” Alkaç‘ı kadrosuna kattı ve kadrosunu tamamlamış oldu. Bu isimler dışında Kaori, Pbd ve Serin’i daha önce kadrosuna eklemiş, StarScreen ve Psychoferret ile de devam etme kararı almıştı.

Geçtiğimiz yıl HWA Gaming, yeni bir yapılanma içine girerek İstanbul Wildcats adı altında yarışacağını duyurmuştu

Planlarını Türk genç oyuncuları yetiştirmek üzerine yaptığını söyleyen İstanbul Wildcats, geçen yıl bünyesine üç kadın oyuncu katarak Türk espor tarihinde bir ilke imza atmıştı. Gerçekten gençlerden oluşan bir kadroyla karşımıza çıkan İstanbul Wildcats, geçtiğimiz yıl Şampiyonluk ve Akademi Ligi’nde aynı kadro ile mücadele etmişti. Akademi Ligi’nde kupaya ulaşan genç kadro, Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde de beklenilenin üzerinde bir performans göstermişti.

Bu sene de aynı misyon ile hareket etmek isteyen ekip, genç ve potansiyeli yüksek isimleri kadrosuna kattı. Takımın en tecrübeli ismi şimdilik, Dark Passage’dan tanıdığımız Pbd olarak gözüküyor. Kaori geçen seneyi SuperMassive Akademi’de geçirmiş, potansiyel vaadettiğini herkese göstermişti. Doğuş Üniversitesi Aurora’da geçen yaz ilk defa şans bulan Serin bireysel olarak fena performans sergilememişti.

Skewer ve Neramin ise ilk defa profesyonel arenada şans bulacak iki isim. RoboGod ve Doctor gibi başarılı ve yükselişteki iki koçla çalışacak iki genç oyuncu, potansiyellerini ortaya çıkartıp isimlerinden söz ettirebilirler.

Nyx, İstanbul Wildcats’in bu seneki kadın transferlerinden birisi. Daha önce Dark Passage Ladies LoL ve Daughters of Hypatia takımlarında oynayan Nyx, göstereceği performansa bağlı olarak formayı kalıcı olarak bile kapabilir. Bir Akademi Ligi’nde İstanbul Wildcats’in kadın oyuncuya yer verdiğini geçtiğimiz yaz mevsimi görmüştük. Belki de bizi en çok şaşırtan isim Vivien oldu. Vivien’i Twitch’te yaptığı yayınlarla tanıyoruz. Yayınlarında League of Legends dahil birçok oyun oynayan Vivien, League of Legends’ta da oldukça başarılı. Potansiyelini profesyonel arenada da göstermek isteyen Vivien, bu sene sahne de yer bulabilir.

Son olarak takımda kalan isimler  StarScreen ve Psychoferret oldu. İkisi de kendilerine geçen yıl verilen şansı gerçekten çok iyi kullandı. Yeteneklerinin üzerine tecrübeyi de eklemeyi başaran ikili, beklenenin çok üstünde bir performans sergiledi. Bu sene de kendilerini geliştirmek ve kanıtlamak için onlar için güzel bir fırsat olacağa benziyor.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir