League of Legends League of Legends Haberleri

Japone, Dark Passage’la olan sözleşmesini feshetti

Yeni sezonda profesyonel arenada henüz göremediğimiz Japone, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada Dark Passage.Dominos ile olan kontratını tek taraflı fesh ettiğini duyurdu.

Ligimizin en köklü takımlarından olan Dark Passage, kötü bir 2018 Kış Mevsimi’nin ardından Japone hariç tüm oyuncularla yollarını ayırmıştı. Organizasyondaki bu radikal değişiklikler sonucu ilginç bir karar ile yedeğe çekilen Japone, DP çatısı altında yaptığı gün içindeki antremanların kendisini geliştirmediğini TwitLonger aracılığı ile bildirmişti. Oyuncu, kariyeri açısından daha iyi bir karar aldığını belirterek DP ekibine teşekkürlerini sunup takıma veda etmişti.

Japone’nin yaptığı açıklamanın tamamı şu şekilde:

[su_quote]Selamlar arkadaşlar,

An itibariyle Dark Passage ile olan kontratımı tek taraflı olarak fesih etmiş bulunmaktayım.

Bu zamana kadar bana destek olan herkese teşekkür ederim. Bir çok kişi neden ayrıldığımı veya sürecin nasıl geliştiğini soruyor. Tabii ki her şeyi tam olarak açıklamam doğru olmaz fakat neden olarak şunu söyleyebilirim, gün içerisinde yaptığımız çalışmalar beni ileri götürmüyordu.

Daha önce de söylediğim gibi hedefim her zaman kendimi daha da geliştirmek. Dolayısıyla bu kararın kendi kariyerim için daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Umarım kimsenin aklında soru işareti kalmamıştır.

Dark Passage’a ve tüm ekibimize birlikte geçirdiğimiz iyi kötü günler için teşekkür ederim.[/su_quote]

Japone’nin FB ile ŞL kariyerine başladığını hatırlatalım. Takım ile Worlds tecrübesi de edinen yetenekli desteğin hangi takıma gideceği merakla bekleniyor. Ligin önemli destek oyuncuları arasında gösterilen oyuncunun yine de sezon ortasında takım bulma olasılığı düşük. Hali hazırda kadroların oluşmuş bir sinerjisi bulunuyor.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir