League of Legends League of Legends Haberleri

Jensen, Team Liquid’e transfer oldu

Sezon arasının ilk büyük haberi Team Liquid’den geldi. Cloud9 ile her yıl Worlds’e katılma başarısı gösteren ve Kuzey Amerika’nın en iyi orta koridoru olarak gösterilen Jensen, Liquid’e transfer oldu. 

Her yıl çok daha fazla bir şekilde çılgın geçen sezon arası bu yıl çok daha farklı ve beklenmedik hamlelere sahne olacakmış gibi gözüküyor. İlk sürprizi Team Liquid yaptı. Geçtiğimiz yıl franchising’e dahil olduktan sonra tabiri caizse tüm yıldızları bir araya getiren ekip, 2018 sezonunda NA LCS’i domine etti. Takıma baktığımızda zayıf halka olarak gösterilen iki isim bulunuyordu; Pobelter ve Olleh.

Sezon arasında takımın belki de en büyük problemi olan orta koridora çözüm getiren TL böylelikle 2019 sezonu için elini güçlendirdi. Cloud9’ın bu hamlesi ise herkesi şaşırttı. Jensen ile birçok başarıya imza atan ekip son olarak Worlds 2018’de Yarı Final oynamış fakat Fnatic’e ezici bir şekilde yenilmişti.

Efsanevi orta koridor Hai’nin ardından Avrupa’nın en yetenekli orta koridorunu transfer eden C9’ın ise yine aynı şekilde genç bir Avrupalı transfer edip oyuncuyu geliştirmesi bekleniyor. Takım sahibi Jack’in Twitter’da son zamanlarda Avrupalı oyuncuları takip ediyor olması ise bu dedikoduyu güçlendiriyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir