League of Legends League of Legends Haberleri

Jesiz, profesyonel oyunculuğa geri dönebilir

Misfits Gaming’in koçu Jesiz, profesyonel oyunculuğa dönüp Forg1ven’la birlikte oynamak istediğini açıkladı.

Eski profesyonel oyuncu Jesiz, Twitter üstünden yaptığı açıklamada sahneye oyuncu olarak geri dönebileceğinin sinyalini verdi. Sezon başında Misfits’in koçu olan isim daha sonra sezon ortasında oyuncu geliştirme koçu olarak yeniden görevlendirilmişti. Bu da aslında Jesiz için istediği koçluk hayallerini bir hayli geri plana attı. Moose’nin geri dönüşüyle görevinden olan ismin gelecekte ne yapacağı bir hayli merak ediliyordu.

Jesiz açıklamasında Forg1ven ile oynamak istediğinin altını çizdi. Aynı zamanda takımları ve nişancıyı kendiyle oynamaya zorlamadığını ve şartlar el vermez ise Misfits’te kalıp şu an yürüttüğü görevi devam ettireceğini belirtti.

İkili daha önce EU Masters turnuvasında Origen’de beraber oynadı. Alt koridor oyuncuları çok iyi bir gözüntü çizse de oynadıkları takımlar kalite ve tecrübe olarak Origen’in bir hayli altındaydı. Bir süredir beraber derecelide oynayan oyuncuların bu istekleri gerçekleşirse nasıl bir performans ortaya koyacakları merak ediliyor. Forg1ven her bölgeden tekliflere açık olduğunu belirtmişti. Bakalım bu ikiliyi kadrosunda görmek isteyen organizasyonlar hangi bölgelerden çıkacak.

Bilindiği üzere Misfits Gaming bu mevsim çok kötü zamanlar geçirdi. Jesiz bunun sorumluluarından biri olarak düşünüldü ve görevinden alındı. Tecrübeli isim daha önce Rekkles, Hans Sama, Kobbe ve Apollo gibi oyuncuların yanında destek oynadı. Kariyerine orta koridorda başlayan Jesiz bu sayede oyun bilgisi olarak da birçok destek oyuncusunun üstünde. Oyuncuların istediği yönde bir teklifin gelip gelmeyeceğini zaman gösterecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir