League of Legends League of Legends Haberleri

Jiizuke, tekliflere açık olduğunu duyurdu

LEC’de Team Vitality forması giyen orta koridor Jiizuke, takımıyla olan sözleşmesinin sona erdiğini ve tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Team Vitality denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan Jiizuke uzun süredir takımın orta koridorunda yer alıyor. İtalyan oyuncu iyi performanslarıyla bölgesinin en iyileri arasında yer alıyor. Team Vitality geçtiğimiz mevsim başarılı olamadı. Bunun üstün ormancı Mowgli takım aradığını duyurmuştu. Bir haber de orta koridordan geldi. Jiizuke, takımıyla olan sözleşmesinin sona erdiğini, EU ve NA’den gelecek tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Kariyerine 2015 yılında başlayan orta koridor ilk olarak Team Extreme Supremacy forması giydi. Burada geçirdiği kısa sürenin ardından Team Forge ile anlaşan oyuncu takımıyla EU CS’te mücadele etti ancak LEC’e yükselmeyi başaramadı. İtalyan oyuncunun bir sonraki durağı Giants oldu. Giants ile EU CS şampiyonu olan isim LEC hayaline kavuştu ve kariyerine bir süre daha burada devam etti ancak LEC’de forma giymedi.

Jiizuke’nin bir sonraki ve son durağı Team Vitality oldu. Takıma 2017 yılında katılan isim kısa sürede kendini taraftarlara sevdirdi ve organizasyonun adeta yüzü haline geldi. 2018 yılındaki harika Ryze ve Ekko performanslarıyla ön plana çıkan oyuncu takımının Worlds’e katılmasında büyük rol oynadı ve turnuvada iyi performansını sürdürdü. Sezonun sona ermesinin ardından Jiizuke takımdan ayrıldı ve NA/EU tekliflerini değerlendireceğini duyurdu.

Bakalım İtalyan orta koridor Avrupa’da mı kalacak yoksa Kuzey Amerika’nın yolunu mu tutacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir