League of Legends League of Legends Haberleri

Josemi, 1907 Fenerbahçe’den ayrıldı

1907 Fenerbahçe, akademi kadrosunda oynayan Josemi ile yollarını ayırma kararı aldı.

Şampiyonluk Ligi’nin en iddialı isimlerinden birisi olan 1907 Fenerbahçe hem as takımında hem de akademi takımında değişikliklere gitmeye devam ediyor. Sezon başından beri Smeagol ve Wendelbo ile yollarını ayıran ekip, HolyPhoneix’in takıma katılması ile birlikte Neos ile de yollarını ayırmıştı. 1907 Fenerbahçe bünyesinden ayrılan son isim İspanyol ormancı Josemi oldu.

Bu sezonun başında takıma katılan Josemi oldukça tecrübesiz bir oyuncu. Fenerbahçe’den önce oynadığı tek takım eMonkeyz isimli, İspanya temelli bir espor kulübü. Orada da sadece bir mevsim boyunca oynamış.

Ligimizde ise 1907 Fenerbahçe’nin akademi kadrosunda boy gösterme şansı bulmuştu amatör ormancı. Takımı ile beş galibiyet almış, dört mağlubiyet tatmıştı. Kazandıkları puanla 5 Ronin Akademi ve Papara SuperMassive ile üçüncülük koltuğunu paylaşmayı başarmışsa da izleyiciler tarafından performansı pek beğenilmemişti.

Ligde oynadıkları dokuz maçın dokuzunda da forma şansı bulan ormancı, 5 farklı şampiyon ile oynamış ve 2.02’lik bir KDA’ya ulaşmıştı. Tahmin edebileceğiniz gibi bu pek yüksek bir oran değil. Zaten gözler üstüne çevrilmişti. Takımdan ayrılıklar başlayınca Josemi ile de yollar ayrıldı.

Peki akademi liginde kim oynayacak? Henüz bir transfer açıklaması yapılmadığı veya ortada bir dedikodu olmadığı için bu hafta muhtemelen Mojito hem as takımda hem de akademi de oynayacak. Josemi yerine alınacak ismin kim olacağını ise önümüzdeki günlerde göreceğiz.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir