League of Legends League of Legends Haberleri

Kaori, İstanbul Wildcats’e transfer oldu

Bahçeşehir SuperMassive’den ayrılan genç nişancı Kaori, İstanbul Wildcats ile anlaşma sağladı.

İstanbul Wildcats lige genç ve Türk oyunculardan kurulu bir kadroyla merhaba dedi. Bir yıl boyunca bu çizgisinden şaşmayan ekip Starscreen, Psychoferret ve Köfte gibi önemli isimleri ekosisteme kazandırdı. Gelecek sezon da aynı mentaliteyle devam etmeyi düşünen ekip, nişancı transferini açıkladı. Geçtiğimiz mevsim Bahçeşehir SuperMassive Akademi forması giyen genç oyuncu Kaori, İstanbul Wildcats ile anlaşmaya vardı.

İlk profesyonel oyunculuk deneyimini Aftershock Esports formasıyla yaşayan Kaori, burada iyi bir mevsim geçirmedi. Genç ve tecrübesiz oyunculardan kurulu olan Aftershock Esports, Yükselme Ligi’nde oynadığı on maçı da kaybetti. Akademi Ligi’nin kurulmasıyla Dark Passage’ın dikkatini çeken nişancının bir sonraki durağı burası oldu. Akademi Ligi’nde iyi performanslar sergileyen oyuncu as kadroyla da maçlara çıktı.

Sezon arasında Bahçeşehir SuperMassive’e transfer olan oyuncu burada da akademi kadrosunda yer aldı. Bir kez as takımda oynayan isim Wolf ile birlikte Vadi’ye indi. Akademi Ligi’nde ise yarı final oynamayı başardı. Zeitnot gibi bir oyuncunun arkasında olması, muhtemelen oyun bilgisini geliştirmiştir. Hem mental hem de mekanik olarak daha iyi bir seviyede olduğu düşünülen Kaori, İstanbul Wildcats’e katıldı. Genç nişancı burada kendisi gibi fazla tecrübesi bulunmayan, yaşı ortalamaya kıyasla daha küçük olan oyuncularla beraber forma giyecek.

Bakalım İstanbul Wildcats gelecek sezon nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir