Karmine Corp League of Legends

Karmine Corp’ta Transfer Rüzgârı

Karmine Corp (KC) ve KC Blue takımları, 2024 sezonu için önemli transferler gerçekleştirdi. Bu yazıda gelecek sezon için Fransız temsilcisinin yaptığı en göze çarpan transferleri derledik.

Closer ve 113 Karmine Corp’ta!

Orman rolü güncel LoL metasının yıldızı konumunda. Ülkemiz de ormancı yetiştirmek konusunda son dönemde oldukça başarılı bir grafik çizmekte. Daha önce 100 Thieves forması ile LCS şampiyonluğu yaşayan Can “Closer” Çelik ve LEC’de başarılı bir performans gösteren Doğukan “113” Balcı bu isimlerden yalnızca iki tanesi. Closer, Karmine Corp’un resmî X hesabı üzerinden yaptığı açıklamaya göre yeni sezon yapılanmasında Karmine Corp’un bünyesinde yer alan ormancı olacak. 113 ise Fransa yerel ligi LFL’de mücadele etmekte olan KC Blue’nun kadrosunda kendisine yer bulacak. Özellikle Closer transferi Türk espor taraftarları arasında hem büyük bir heyecanı hem de tepkiyi beraberinde getirdi. Closer ise kişisel sosyal medya hesapları üzerinden şu açıklamayı yayımladı:

KC Ailesine katıldığım için çok heyecanlıyım. 💙 Boş zamanlarımda çok sıkı çalışıyorum ve bu yeni mücadeleyi üstlenmeye ve LEC yolculuğuma başlamaya hazırım. Bu kulüp için her şeyimi vereceğim.

KC Closer

113 ise kişisel X hesabı üzerinden yaptığı açıklamada daha önce de mücadele ettiği Karmine Corp’a dönüşü hakkında şu yorumlarda bulundu:

Merhaba arkadaşlar eve döndüm. Geçen sefer işleri pek iyi bırakmadığımızı biliyorum ama bu sefer bunun olmasına izin vermeyeceğim, elimden gelenin en iyisini yapacağım ve kupaları evime getireceğim. Umarım bu yolculukta bana destek olursunuz 💙”

KC Blue 113
LEC’de Bir Koreli: Canna!

Canna, gerçek adıyla Kim Chang-dong Güney Koreli üst koridor oyuncusu. Canna, kariyerine 2019 yılında T1 takımında başladı ve burada dikkat çekici performanslar sergileyerek tanındı. T1 ile birlikte birçok önemli başarıya imza attı ve özellikle mekanik yetenekleri ve tek başına oyun kazandırabilme kabiliyeti ile ünlendi. Canna, takımıyla birlikte yerel liglerde ve uluslararası turnuvalarda yarıştı, LCK ve MSI gibi önemli etkinliklerde mücadele etti. Koreli üst koridor oyuncusu zaman içinde değişik takımlarda yer alarak kariyerini sürdürdü ve hem Güney Kore’de hem de uluslararası arenada tanınan bir isim haline geldi.

Karmine Corp resmî X hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla, Koreli üst koridor oyuncusu Canna’yı kadrosuna dahil ettiğini duyurdu. 24 yaşındaki Canna, son olarak Güney Kore’nin LCK liginden Dplus KIA takımında forma giymişti. Bu transferle birlikte birçok espor izleyicisinin zihninde şu soru belirdi: Canna, Karmine Corp’un takım dinamiklerine ve Avrupa sahnesine uyum sağlayabilecek mi?

Resim
KC Canna

Tüm bu transferler ile birlikte LEC’de yarışmakta olan Karmine Corp’un kadrosu tam anlamıyla şekillenmiş oldu:

Üst Koridor: Canna

Orman: Closer

Orta Koridor:  Vladi

Alt Koridor:  Upset

Destek: Targamas

Resim
LEC 2024 Yaz Mevsimi KC Kadrosu

2024 LEC Sezonu ve Karmine Corp hakkında daha fazla bilgiye bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. Temsilcilerimiz Closer ve 113’e 5mid olarak başarılar dileriz!

5Mid, oyun, teknoloji ve güncel haberlerin merkezi olarak ziyaretçilerine geniş bir içerik yelpazesi sunan bir web platformudur. Oyun dünyasından son dakika gelişmeleri, en yeni teknolojik inovasyonlar ve güncel gündemle ilgili önemli haberleri bu platform üzerinden takip edebilirsiniz.

MSI 2024 Başlıyor | Bilmeniz Gereken Her Şey

EMEA Masters Tamamlandı | Teşekkürler Beşiktaş Esports

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir