League of Legends

Keith ve Deftly takas edildi

Golden Guardians

LCS temsilcileri Cloud9 ve Golden Guardians arasında yapılan takasın ardından Deftly Cloud9’ın, Keith ise Golden Guardians’ın yolunu tuttu.

Bu mevsim LCS Akademi Ligi’nde Cloud9 ve Golden Guardians ekipleri iyi iş başarıyor. Doğru kadrolarla doğru oyun planlarını uygulayan bu iki takım şu anda ligin ilk iki sırasında yer alıyor. İki takım da gayet iyi giderken, bugün birçok taraftarı şaşırtacak bir açıklama yapıldı. Buna göre Golden Guardians ve Cloud9 akademi nişancılarını takas etti. Deftly Cloud9’a transfer olurken Keith Golden Guardians’ın yolunu tuttu.

Cloud9 Akademi bu mevsim çıktığı 13 maçta sadece 2 kere yenilerek zirveye oturdu. Brezilyalı ünlü yayıncı Jukes’u kadrosunda bulunduran ekip taraftar desteğini de arkasına alarak ciddi bir avantaj elde etti. Kumo’nun as takıma yükselmesiyle forma bulan isim gayet iyi performans sergiledi. Aynı şekilde nişancı Keith için de aynı şeyi söylemek mümkün. Kuzey Amerikalı nişancı takım içinde sevilen ve iyi performans gösteren bir isim olarak biliniyordu.

Deftly ise kurulduğundan beri Golden Guardians forması giyiyor. Bireysel yetenek olarak bölgedeki nişancıların biraz altına gözüken isim son 2 haftadır Akademi Ligi’nde mücadele ediyordu. MSI’da harika bir performans gösteren FBI ile anlaşan GGS, Avustralyalı oyuncunun akademideki performasını beğenerek as takıma yükseltmişti. GGS tarafından yapılan açıklamaya göre Keith, Olleh ile birlikte akademi mücadele edecek. Diğer taraftan Deftly’nin Sneaky’i kesmesi beklenmiyor.

Bu takasın ardından iki takımın performansında nasıl değişiklikler olacağını hep beraber göreceğiz.

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.