League of Legends League of Legends Haberleri

Khan, Crazy, Haru, Clid ve Teddy, SK Telecom T1’e transfer oldu

Geçtiğimiz sezonu hayal kırıklığıyla kapatan SK Telecom T1, 2019 yılına bomba gibi transferlerle başladı. Takım Khan, Crazy, Haru, Clid ve Teddy’yi transfer etti.

Başlangıç olarak dünyanın en iyi oyuncusu olarak gösterilen Faker’ı elinde tutan takım, üst koridor, orman ve nişancı rollerine herkesin merakla beklediği transferleri gerçekleştirdi. Metanın değişmesi ve ormancı rolündeki problemler takımı oldukça geriye düşürmüştü. 2018 sezonunda hem MSI’ı hem de Worlds’ü kaçıran ekipte yepyeni bir kadro kurulması sezon sonundan beri bekleniyordu.

Üst koridora transfer edilen Khan, Longzhu’da kendisini duyurmuş ve mekanikleriyle herkesi kendisine hayran bırakmıştı. Dünyanın en iyi üst koridorlarından birisi olarak gösterilen oyuncu, BBQ’dan transfer edilen Crazy ile birlikte forma savaşı verecek.

SKT’nin en büyük problemi olarak gösterilen ormana ise iki oyuncu getirildi. Gen.G’den ayrılan Haru ile LPL’den gelen Clid, takımın yeni ormancıları olarak. Bu ikili arasından Clid’in çok daha aktif ve iyi bir 2018 sezonu geçirdiğini söylemek gerekiyor.

Nişancı rolünde ise Teddy’yi izleyeceğiz. Jin Air takımının yıldız nişancısı, SKT’nin tam da aradığı isim olarak öne çıkıyor. Oyuncunun şu anda hangi destek ile Vadi’ye ineceği belirsiz olsa da genel kanı takımın nişancı konusunda çok doğru bir tercih yaptığı yönünde.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

2 Comments

  • serkan 22 Kasım 2018

    Khan için yanlış isim demek nasıl bir lüks ? Dünyanın en iyi 3 top lane’inden birine yanlış isim demek. :D

  • mehmet 22 Kasım 2018

    Tedy ve Khan SKT için yanlış isimler.Şu an aşırı yetersizler özellikle Teddy karşısında skor zorlayan ikililer gelince eli ayağına dolaşıyor.Khan Kingzone şampiyon olurken takımın en iyisi olarak gözüküyordu ama şu an berbat.Clid JD Gaming de fena değildi ama Faker in ormancısı olamaz.Bence bundan sonra Faker li SKT başarılı olamaz çünkü Faker in egosu takımın üstüne çıktı.Ne Clid ne Haru tutunamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir