League of Legends League of Legends Haberleri

Kindred’e güçlendirme geliyor

Uzun bir süredir gerek profesyonel sahnede, gerekse de tekli dereceli sırada tercih edilmeyen Kindred, önümüzdeki dönemde önemli güçlendirmeler alacak.

İlk zamanlarında oldukça popüler olan ancak sonrasında aldığı dengelemeler sebebiyle güçsüz hale gelip tercih edilmemeye başlanan Kindred, bir takım güçlendirmeler ile PBE’de denemeye alınacak. Bunun öncesinde Riot Games, internet sitesinin Panolar kısmında şampiyonla ilgili hedefleri ve yapılması düşünülen değişiklikleri kullanıcılar ile paylaştı. Buna göre ekibin öncelikli olarak iki hedefi var. Bunlardan birincisi şampiyonun yetenek setinin oyuncuları memnun edecek hale getirilmesiyken, ikincisi Kindred’i kite yapan ve hasar veren bir geleneksel nişancıya dönüştürmek olarak öne çıkıyor.

Q yeteneği: Yetenek artık Kindred yük biriktirdikçe güçlenmeyecek. Bunun yerine aktif hale getirildiğinde şampiyon dört saniyeliğine oldukça yüksek miktarda saldırı hızı kazanacak. Bu saldırı hızı miktarı aynı zamanda biriktirilen yüklerle de artış gösterecek. Öte yandan Q yeteneği kullanıldığında Kindred daha uzun bir mesafede atlayış yapabilecek.

W yeteneği: Kurt artık fiziksel hasar yerine büyü hasarı verecek ve duvarların ardına da saldırısını gerçekleştirebilecek. Ayrıca yetenek bundan böyle rakibin maksimum canına göre de hasar verecek.

E yeteneği: Tıpkı bir önceki yetenekte olduğu gibi, bu yetenek de kullanıldığında fiziksel hasar değil büyü hasarı verecek. Kurt’un atılma hızı artık eskisine göre çok daha hızlı olacak. Eskiden rakibin maksimum canının %5’i olarak hasar veren yetenek, artık eksik canın %8’i kadar hasar veriyor olacak. Canı %15’in altında olan rakiplere ise Kurt, kritik vuruş yapacak.

Pasif yeteneği: Artık otomatik saldırılar yük ile rakibin can yüzdesine göre hasar vermeyecek. Pasif bundan böyle yük başına şampiyonun yeteneklerini güçlendirecek. Her dört yük başına Kindred’in otomatik saldırıları güçlenecek, Q’nun menzili artacak ve otomatik saldırıların menzili de artıp oyun sonunda Tristana, Jinx gibi şampiyonların menzili gibi olabilecek.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir