League of Legends League of Legends Haberleri

Kirei, Misfits Gaming’e transfer oldu

Sezon sonunda 1907 Fenerbahçe’den ayrılan Kirei, Riot Games kontrat veritabanına göre gelecek sezon için Misfits Gaming’le anlaştı.

1907 Fenerbahçe’yle harika bir mevsim geçiren Kirei mükemmel gidişatın sonunu getiremedi. Ligde uzun süre yenilmeyen ekip finalde rakibi Bahçeşehir SuperMassive’e maç vermeden şampiyon oldu. Güçlü bir şekilde MSI 2019’a giden Fenerbahçe beklenen performansı sergileyemedi. Vietnam temsilcisi Phong Vu Buffalo’ya elenen ekibimiz ülkeye eli boş döndü. Sezonun en dominant oyuncularından biri olan Kirei takımdan ayrıldığını açıklamıştı. Riot Games kontrat veritabanına göre oyuncu LEC ekibi Misfits Gaming’le anlaştı.

Kirei ülkemizde son 2 mevsim inanılmaz performanslar ortaya koydu. Makro oyun konusunda harika işler başaran oyuncu Dark Passage ve 1907 Fenerbahçe’yle kendini kanıtlama fırsatı yakaladı. Oyuncu böylelikle LEC ekibi Misfits Gaming’ transfer oldu.

Misfits Gaming bir hayli kötü bir sezon geçirdi. Mevsim başında Gorilla ve Soaz gibi kariyerli oyuncuları kadrosuna katan ekip beklenen performansı bir türlü Vadi’ye yansıtamadı. Çıktığı 18 maçtan 8 galibiyet 10 mağlubiyetle ayrılan Misfits mevsimi 8. sırada bitirdi. Mevsim genelinde takım uyuşmazlığı ön plana çıkarken ormancı Maxlore da eleştiri oklarının hedefi oldu. Misfits’in yeni mevsim kadrosunda Kirei ve Maxlore’dan hangisiyle Vadi’ye ineceği henüz belli değil.

Kirei’nin as takımda mı yoksa akademi takımında mı oynayacağı henüz belli değil. Akademide oynasa bile Maxlore yerine harika bir alternatif olacaktır. Bu transfer muhtemelen bu ihtimal göz önüne alınarak yapıldı. Bakalım Kirei, Misfits Gaming’de nasıl bir performans sergileyecek ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir