League of Legends League of Legends Haberleri

Kirei, tekliflere açık olduğunu duyurdu

LEC ekiplerinden Misfits Gaming’in formasını giyen Kirei, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Ülkemize geldiğinde oyun bilgisi ve performansıyla herkesi kendine hayran bırakan Kirei mevsim ödüllerine ambargo koymuştu. 1907 Fenerbahçe Espor’da gösterdiği başarılı performansın ardından Avrupa ekiplerinin radarına giren ormancı Misfits Gaming ile anlaştı. İlk olarak akademi kadrosunda yer alan isim LEC’nin son haftalarında as takımda oynadı. Kirei, sezonun sona ermesiyle takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Kariyerinde önemli ekiplerin formasını giyen Kirei, EU CS, ESL, LCS, LVP, VFŞL ve LEC liglerinde boy gösterdi. Bunun yanında EU Masters ve MSI gibi uluslararası turnuva tecrübesi de bulunan isim özellikle 1907 Fenerbahçe Espor’da harika bir performans sergiledi. Kış Mevsimi’nin MVP’si seçilen ormancı aynı zamanda Taraftar Özel Ödülü ve En İyi Ormancı ödüllerinin de sahibi oldu ve ulaşılması güç bir başarı elde etti.

Sezon başında Misfits Gaming’e transfer olan ormancı ilk olarak akademi forma giydi ve as takım ormancısı Maxlore’un yedeği konumundaydı. Misfits’in kötü sonuçlar almasıyla zaman zaman as kadroda yer aldı ancak takım play-off’lara kalamadı. Sezonun sona ermesiyle takımdan ayrılma sinyalleri veren ormancı takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek tekliflere açık olduğunu duyurdu. Hollandalı ismi yeniden ülkemizde görebiliriz.

Bakalım Kirei’nin sıradaki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir