League of Legends League of Legends Haberleri

Kirei yeniden as takımda oynayacak

Misfits Gaming ormancısı Kirei, bugün oynanacak Schalke 04 karşısında LIDER ile birlikte Vadi’de olacak.

Geçtiğimiz mevsim ligimize adeta damga vuran Kirei LEC takımlarından Misfits Gaming’e transfer olmuş ve ekibin akademi takımında bir süre oynamıştı. Geçtiğimiz hafta ilk kez LEC’de mücadele eden isim mükemmele yakın bir performans sergiledi. İlk maçında MVP seçilen Kirei, ikinci maçında Origen’e karşı kaybetti. Bu hafta ise Maxlore’la başlayan Misfits Schalke maçı öncesinde kadro değişikliğine gitmeye karar verdi. Ormanda Kirei’yle başlayacaklarını duyuran ekip aynı zamanda orta koridorda da LIDER ile Vadi’ye ineceklerini açıkladı.

Kirei oyun bilgisi konusunda rakiplerinin bir hayli önünde. Takımda sOAZ, Hans Sama ve Gorilla gibi tecrübeli oyuncuların olması ormancının işini de kolaylaştırıyor diyebiliriz. Tecrübeli Misfits ekibi geçtiğimiz mevsim iyi bir performans sergileyemedi. Bu mevsim ise henüz 5 maça çıkan ekip 2 galibiyet 3 mağlubiyet aldı. Akşam oynanacak Schalke 04 mücadelesiyle takım için 3. hafta son bulacak.

Akademi orta koridoru LIDER ise mekanik olarak akademinin en iyisi olarak gösteriliyor. Başarılı oyuncu kariyerinde ilk kez LEC’de forma giyecek. Rakibi ise yakından tanıdığımız Abbedagge olacak. Mekanik olarak iki oyuncu da bir hayli yetenekli. Bu eşleşmenin sonucu oyuna büyük etki edecektir. LIDER, uzun bir süredir Kirei ile beraber oynuyor. Bu sebeple uyumlarının iyi olduğu biliniyor.

İki takımda ligde 6. sırayı paylaşıyor. İkilinin as takıma yükselmesiyle Misfits Gaming’in sıralamasının ne yönde değişeceğini bu akşam göreceğiz.  Bakalım Kirei -LIDER ikilisi Maxlore-Febiven’e kıyasla nasıl bir performans sergileyecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir