League of Legends League of Legends Haberleri

Kobbe, Misfits Gaming ile anlaştı

Doublelift’in gelmesi ile birlikte TSM’den ayrılacağı kesinleşen Kobbe, Avrupa sahnesinde mücadele eden Misfits Gaming ile anlaştı.

An itibariyle TSM’in eski nişancısı konumunda bulunan oyuncunun 2020 Yaz Mevsimi’nde mücadele edeceği takım belli oldu. Kariyeri boyunca ilk kez Avrupa dışı bir bölgede oynayan Kobbe, evine geri döndü diyebiliriz. Çünkü kendisi, önümüzdeki mevsim Misfits Gaming forması giyecek.

23 yaşındaki nişancı, geçtiğimiz mevsim ilk kez Amerika liginde boy gösterme fırsatı bulmuştu. TSM forması altında mücadele eden oyuncu, mevsimi beşinci sırada bitirmiş, playoff aşamasında ise FlyQuest tarafından elenmişti.

Lig boyunca seyircilerin bir numaralı nişancısı olduğunu söylemek pek doğru olmaz kendisinin. TSM bile alt koridor ile geri kalan oyuncular arasındaki uyumsuzluğun sıkıntı çıkardığını açıkladı.

Team Solo Mid, eski nişancıları Doublelift ile anlaşma imzalayınca Kobbe’ye bir anlamda kapının yolu gözüktü. Yıldız nişancı, 2020 Bahar Mevsimi boyunca oldukça kötü bir performans sergilemişti. Öyle ki KDA sıralamasında diğer tüm oyuncuların arkasında kalmıştı. Mevsim boyunca isteksizlik ile uğraştığını söyleyen Doublelift, sonunda Team Liquid’den ayrılarak eski takımı Team Solo Mid bünyesine katılmıştı.

Misfits Gaming ise geçtiğimiz mevsimi beşinci sırada tamamladı. Playofflarda daha ilk turda Rogue tarafından elenen takım, pek iyi bir mevsim geçirmedi. Geçtiğimiz saatlerde ise 23 yaşındaki Kobbe ile anlaşmaya vardıklarını duyuran takım, Koreli nişancıları Bvoy ile yollarını ayırdı.

Liglerin sona ermesi ile takımların kadrolarında değişiklikler yapacağı döneme girmiş bulunuyoruz. Bakalım bizi ne gibi büyük transferler bekliyor?

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir