League of Legends League of Legends Haberleri

Kobbe, TSM’e transfer oldu

Son olarak Splyce forması giyen nişancı Kobbe, gelecek sezon için LCS ekibi TSM ile anlaşma sağladı.

Geçtiğimiz yıl uluslararası turnuvalara katılamayan TSM başarısız sayılabilecek bir sezonu gerisinde bıraktı. Zven’in yaptığı büyük hatalar takıma pahalıya patladı ve bu durum taraftarın tepkisini çekti. Sezonun sona ermesiyle Zven takımdan ayrıldı Cloud9’a transfer oldu. Bu ayrılığın üstüne TSM’in yeni nişancısının Kobbe olacağı konuşuluyordu. Bu iddia doğrulandı ve resmi açıklama geldi. Danimarkalı nişancı gelecek sezon için TSM ile anlaşma sağladı.

Kariyerine EU CS’te başlayan Danimarkalı ligde farklı takımların formasını giydi. Bu süreçte Wunder, Perkz, Kasing ve Sencux gibi yıldız isimlerle beraber oynadı. Birçok farklı takımda oynayan oyuncu farklı lig ve turnuvalarda boy gösterdi. 2016 Bahar Mevsimi’nde LEC’deki ilk maçına Splyce çıkan oyuncu geçtiğimiz mevsime kadar buradan ayrılmadı.

Splyce ile ilk mevsiminde başarılı olamayan Kobbe ilerleyen sezonlarda tecrübe kazandı ve ligin en iyi nişancılarından biri olmayı başardı. Danimarkalı nişancı takım ile oynadığı ikinci mevsimde final oynadı ancak şampiyon olamadı. O dönemki Bölge Finalleri’ni kazanan Splyce Worlds’e katılmaya hak kazandı ancak turnuvada grubundan çıkmayı başaramadı. Geçtiğimiz mevsim bir kez daha Worlds’e katılan Kobbe bu sefer çeyrek final gördü. Oyuncu, Splyce’ta oynadığı süre zarfında bir kez de Rift Rivals şampiyonu oldu.

TSM’in gelecek mevsimki kadrosu tamamlandı. Bakalım beşli nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir