League of Legends League of Legends Haberleri

Koearn Kid, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Son olarak Beşiktaş Esports forması giyen orta koridor Koearn Kid, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Doğuş Üniversitesi Aurora’ya transferiyle kendisini ülkemizde tanıtmayı başaran Koearn Kid inanılmaz mekanikleriyle ön plana çıkıyor. Lübnanlı oyuncu geçtiğimiz mevsimi Beşiktaş Esports formasıyla geçirdi. Beşiktaş’la play-off’lara kalmayı başaran orta koridorun mevsimin sona ermesinin ardından takımda kalıp kalmayacağı merak ediliyordu. Lübnanlı orta koridor bugün yaptığı açıklamada Beşiktaş Esports ile olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak yeni teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Kariyerine Nassr Esports formasıyla başlayan Koearn Kid burada Mısır liginde hünerlerini sergiledi. O dönemlerde exile ismiyle mücadele eden isim kısa bir süre LF Sponser’da oynadıktan sonra Osh-Tekk Warriors’a transfer oldu. Burada yerel şampiyonluklar elde eden isim ülkemizden Doğuş Üniversitesi Aurora’nın ilgisini çekmeyi başardı.

Aurora, Koearn Kid’i transfer olarak genç oyuncuya VFŞL’de bir şans verdi. Bu şansı gayet iyi kullanan orta koridor takımıyla Kış Mevsimi normal sezonunu 4. sırada tamamladı ve play-off’lara çeyrek finalde veda etti. Ardından kısa bir süre Nassr Esports forması giyen oyuncu Yaz Mevsimi’nin başında Beşiktaş Esports’a transfer oldu. Mekaniklerini konuşturan Lübnanlı takımıyla normal sezonu 4. sırada tamamladı ve çeyrek final oynadı. Oyuncu, mevsimin sona ermesiyle tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Koearn Kid gelecek mevsim yine bir VFŞL takımıyla anlaşabilir. Bakalım genç orta koridorun sıradaki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir