League of Legends League of Legends Haberleri

Köfte, Galatasaray Espor’a transfer oldu

İstanbul Wildcats’ten ayrılan orta koridor Köfte, Galatasaray Espor ile anlaşma sağladı.

İstanbul Wildcats’in ekosisteme kattığı gelecek vadeden oyuncular arasında gösterilen Köfte, bireysel olarak iyi performanslar sergilediği bir sezonu gerisinde bıraktı. Sezonun sona ermesiyle İstanbul Wildcats’ten ayrılan oyuncunun bir sonraki durağının neresi olacağı merakla bekleniyordu. Bugün yapılan açıklamaya göre genç orta koridor kendine VFŞL’den takım bulmayı başardı. Köfte, Galatasaray Espor ile anlaşmaya vardı.

Akademi Ligi’nin kurulmasıyla HWA Gaming’e transfer olan isim ülkemizdeki ilk profesyonel oyunculuk deneyimini bu şekilde yaşadı. İlk olarak kimsenin tanımadığı orta koridor, beklenenin üstünde performanslar sergiledi. HWA Akademi ilk mevsiminde final oynadı. As takım ise normal sezonu sekizinci sırada tamamladı. Köfte iki takımın da as orta koridoruydu. Akademi Ligi’nde birkaç maç yedek kalsa da as kadroda hiçbir zaman formayı kaptırmadı.

Geçtiğimiz mevsim organizasyon bünyesinde kalan isim yine iki kadronun da as orta koridoru olarak mücadele etti. İstanbul Wildcats, Yaz Mevsimi’ni yedinci sırada tamamladı ve yine play-off’lara kalamadı. Akademi kadrosu ise finalde 1907 Fenerbahçe Espor’u 3-2 ile geçerek şampiyon olmayı başardı. Köfte harika performanslar izletti. Sezonun sona ermesiyle takımdan ayrılan isim, Galatasaray Espor ile anlaşma sağladı.

Galatasaray kadrosunda büyük bir revizyona gitti. Geçtiğimiz sezondan sadece Ragner’i kadroda tutan takım koç ekibini de değiştirme kararı aldı. Takım, aldığı cezadan dolayı Kış Mevsimi’nde mücadele edemeyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir