League of Legends League of Legends Haberleri

Köfte, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Genç orta koridor Köfte, Istanbul Wildcats ile olan sözleşmesinin sona erdiğini ve gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Ligimizin en çok gelecek vadeden oyuncuları arasında gösterilen Köfte tecrübesiz olmasına rağmen Vadi’ye indiğinde kendinden emin performanslar sergiledi ve birçok taraftarın gözüne girmeyi başardı. HWA Gaming genç kadrosunu ilk duyurduğunda kimse tarafından bilinmeyen oyuncu kısa sürede yeteceğini gösterdi. Son iki mevsimdir Istanbul Wildcats bünyesinde yer alan Köfte, takımıyla olan sözleşmesinin sona erdiğini ve gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Kariyerine geçtiğimiz Kış Mevsimi’nde başlayan Köfte, HWA Gaming’in kurduğu genç kadroda orta koridor olarak yer aldı. Genç isim henüz  Pozisyonu Joker ile paylaşan isim yerini kaybetmedi ve Vadi’de iyi performanslar sergiledi. Takım ilk kez görücüye çıktığında kendinden emin oyunlarıyla iyi performanslar sergileyen isim kadronun vazgeçilmezleri arasına girdi. Aynı zamanda Akademi Ligi’nde de boy gösteren isim kendi gibi tecrübesiz diğer orta koridorların karşısında farkını gösterdi.

Genç orta koridor iki mevsimlik kısa kariyerinde bir VFŞL sekizinciliği, bir VFŞL yedinciliği, bir Akademi Ligi ikinciliği ve bir Akademi Ligi şampiyonluğu bulunuyor. Istanbul Wildcats’in kadrosunda çok değerli isimler bulunuyor ancak Köfte, Starscreen ve Psychoferret göze en çok çarpan 3 isim olarak karşımıza çıkıyor. Yerli “slotu” için değerli bir oyuncu olan Köfte’nin takım bulmakta zorlanmayacağı düşünülüyor.

Genç orta koridor henüz kariyerinin en başında. Bakalım Köfte’nin sıradaki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir