League of Legends League of Legends Haberleri

Kold, Bölge Finalleri’nde forma giyemeyecek

Origen’in ormancısı Kold, yaşadığı sağlık sorunları sebebiyle Bölge Finalleri’nde forma giyemeyecek, takım Vadi’ye Zanzarah ile inecek.

LEC Bahar Mevsimi’nde harika bir performans sergileyen Origen finale kadar yükselmeyi başarmıştı. Normal sezonu 2. sırada tamamlayan ekip play-off’larda Fnatic’i geçmiş ancak finalde G2’ya boyun eğmişti. Yaz Mevsimi’nde ise bambaşka bir Origen izledik. Bahar Mevsimi’ne kıyasla çok daha zayıf bir grafik çizen OG normal sezonu 8. sırada tamamladı ve play-off’lara kalamadı. Bahar Mevsimi’ndeki performansı sayesinde Bölge Finalleri’ne katılma şansı yakalayan ekibe ormancısından kötü haber geldi. Kold, yaşadığı sağlık sorunları sebebiyle inaktif konuma geçti. OG, Bölge Finalleri’nde akademi ormancısı Zanzarah ile mücadele edecek.

League of Legends sahnesine Trashy ismiyle katılan ormancı birçok takımda forma giydi ancak asıl çıkışını Splyce ile yaptı. Splyce bünyesinde 2 yıl geçiren tecrübeli ormancının bir sonraki durağı Unicorns of Love oldu. Takımın dağılmasıyla boşa çıkan Kold sezon başında Origen ile anlaştı. İlk mevsim hem omancı hem de takım için iyi geçmiş olsa da Yaz Mevsimi’nde durum tam tersi oldu.

Kold sen mevsiminde sönük bir performans sergiledi. Yerine gelecek olan Zanzarah ise Origen akademi kadrosuyla LVP’yi kazandı ve mevsimin MVP’si seçildi. Rus oyuncu hayatının fırsatını elde etmiş olabilir. İyi bir performans sergileyebilirse geleceği bir hayli açık olacaktır.

Origen, Bölge Finalleri’nin ilk turunda Splyce ile karşılaşacak. Bakalım takım yeni ormancısıyla toparlanıp Worlds’e katılabilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir